partner serwisu
Programy do fakturowania - wybieramy najlepsze aplikacje dla małych i średnich firm
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
26 sierpnia 2014, 11:36
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacje fakturowe, asystent faktura 2014, czym wystawić fakturę, faktura small business, fakturka, fakturowanie, fakturowanie +, fakturowanie plus, faktury express, jakim programem najlepiej wystawiać faktury, mega fakturka, mega fakturka lite, program do fakturowania, programy do wystawiania faktur, programy fakturowe, symfonia faktura

Podsumowanie

Zgodnie z zapowiedzią we wstępie do naszego zestawienia, przyszedł czas na wybór najlepszych aplikacji do fakturowania.

W kategorii najlepszy program fakturowy dla małych firm wygrała aplikacja Fakturka za wystarczający zestaw dokumentów, które możemy wystawiać i bardzo prostą obsługę, niezwykle cenną dla mikrofirm, a także - co również niezwykle istotne - pełną darmowość programu.

Softonet Najlepszy 2014

dla programu Fakturka 

 

W kategorii najlepszy program fakturowy dla średnich przedsiębiorstw zwycięska aplikacja to Symfonia Faktura, która urzekła nas bardzo szeroką funkcjonalnością, możliwości wystawiania wielu różnych dokumentów, rozbudowaną funkcją obsługi płatności, mechanizmami analizy i statystyk biznesowych oraz świetnym, bardzo wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Co istotne, wszystkie te cechy dostępne są w bardzo dobrej cenie.

Softonet Najlepszy 2014

dla programu Symfonia Faktura 

 

W tej kategorii chcemy wyróżnić też program Faktury Express, który choć mniej rozbudowany od Symfonii, również może stanowić ciekawą propozycję dla nieco większych firm.

Softonet Wyróżnienie 2014

dla programu Faktury Express 

tomasz.polko
2016.03.08, 19:50
Ja korzystałem z MagFirma.pl i bardzo sobie chwalę. Solidny i prosty program. Bardzo fajnie mi się zarządzało firmą a faktury to była bułka z masłem.
2016.12.02, 12:17
Ja używam Faktura Small Business firmy MEGA-TECH. Dla małych firm jest rewelacyjny, prosty w obsłudze, niedrogi. Ludzie z pomocy technicznej zawsze chętni do rozwiązania każdego problemu. Polecam!
korbaczeski
2017.01.13, 10:42
Artykuł pomógł, dodatkowo sam jeszcze potestowałem i finalnie zdecydowałem się na WF-Mag od wapro.pl Jest wszystko, a dodatkowo jestem 'zabezpieczony' przed JPK , bo mnie obejmie od przyszłego roku. Także polecam.