partner serwisu

Najciekawsze gry na Androida - wrzesień 2016

Najciekawsze gry na Androida - wrzesień 2016
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
26 września 2016, 00:41
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, badland 2, case clicker 2, gry na androida, gry na smartfona, moy 5 wirtualne zwierzątko gry, najlepsze gry na androida, one more jump, smartfon, troll face quest video games

Smartfony i tablety utożsamiamy najczęściej z mobilnymi urządzeniami do komunikacji oraz konsumowania treści. Jednak, zwłaszcza te nowsze, doskonale nadają się do rozrywki w postaci gier. Producenci takich aplikacji prześcigają się nie tylko w ich uatrakcyjnianiu, ale także wymyślają coraz to nowe sposoby pozwalające nam przynajmniej na chwilę oderwać się od szarości życia codziennego oraz czasem przytłaczających obowiązków. W tym artykule przedstawimy Wam 5 najpopularniejszych we wrześniu gier na Androida, czyli Case Clicker 2, Moy 5 Wirtualne Zwierzątko, Troll Face Quest Video Games, Badland 2 oraz One More Jump.

Case Clicker 2

Od lat 12; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 5,89 zł - 14,99 zł); Android 2.3.3 i nowsze; 53 MB.

Case Clicker 2

To kolejna wersja gry, która w pierwszym wydaniu zdobyła niemałą popularność głównie wśród osób interesujących się przeznaczoną na komputery PC produkcją Counter Strike. Zadaniem graczy w Case Clicker 2 jest odkrywanie skrzyń i otwieranie ich za pomocą kluczy, które kupuje się za zarobione w aplikacji wirtualne dolary. Zdobywa się w ten sposób przedmioty, które następnie można sprzedać i za zarobione pieniądze kupić kolejne klucze pozwalające otworzyć następne skrzynki. W aplikacji można nabywać także szereg innych przedmiotów oraz usprawniać mechanizm gry, co przekłada się na szybsze zdobywanie skrzyń oraz większych ilości pieniędzy. W Case Clicker 2 odblokować możemy także szereg osiągnięć i rywalizować z graczami z całego świata.

Polecamy
Case Clicker 2

Case Clicker 2 to gra z coraz popularniejszego gatunku "klikaczy". Ta wciągająca produkcja skierowana jest głównie do osób zainteresowanych strzelanką Counter Strike, jednak zatracić może się w niej każdy, kto lubi szybką rozgrywkę i rywalizację z graczami z całego świata.

Moy 5 Wirtualne Zwierzątko Gry

Od lat 3; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji 8,29 zł - 49,99 zł); Android 2.3 i nowsze; 48 MB.

Moy 5 Wirtualne Zwierzątko Gry

Ta produkcja jest skierowana głównie do najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych, ale także starsze osoby mogą spróbować swoich sił w wychowywaniu wirtualnego zwierzątka. Moy 5 to kolejna wersja popularnej serii gier, w których musimy dbać o stworka mieszkającego wewnątrz smartfona. Do naszych zadań będzie należało zajmowanie się nim, karmienie go, zabawianie, mycie, przebieranie no i przede wszystkim kochanie. Moy 5 Wirtualne Zwierzątko to także 45 wbudowanych minigier pozwalających na zabawę oraz tryb wieloosobowy przeznaczony dla maksymalnie 4 graczy.

Polecamy
Moy 5 Wirtualne Zwierzątko Gry

Dzięki Moy 5 Wirtualne Zwierzątko Twoje dziecko może wychowywać mieszkającego w smartfonie stworka. Moyem trzeba się opiekować - karmić go, zabawiać, myć i przede wszystkim kochać. W Moy 5 Wirtualne Zwierzątko znajduje się także 45 mini gier oraz tryb wieloosobowy.

Badland 2

Od lat 7; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji 4,89 zł - 47,99 zł); Android 4.0.3 i nowsze; 

Kolejna w naszym zestawieniu kontynuacja. Badland 2 to nowa odsłona bardzo dobrze przyjętej produkcji, w której zadaniem graczy jest poruszanie się po czasem niezwykle trudnych labiryntach i unikanie wymyślnych pułapek czyhających niemal na każdym kroku. Grę Badland 2 charakteryzują bardzo efektowne plansze stworzone z dbałością o najróżniejsze szczegóły. Cała oprawa wizualna sprawia, że graczom bardzo łatwo zatracić się w grze Badland 2 i spędzić z nią dużo więcej czasu niż planowali.

Polecamy
Badland 2

Druga odsłona nie tylko popularnej, ale także wysoko ocenianej gry. Główną zaletą gry Badland 2 jest efektowna oprawa graficzna gwarantująca, że gra pochłonie nas na wiele godzin. Zadaniem graczy w tej zręcznościówce jest pokonywanie najróżniejszych przeszkód i dotarcie do końca planszy. Zadanie nie jest jednak tak proste, jak może się wydawać.

TrollFace Quest Video Games

Od lat 12; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji 10.99 zł - 15,99 zł); Android 4.2 i nowsze; 36 MB.

Także ta produkcja nie jest nowością na liście najpopularniejszych gier września, a nową wersją aplikacji, która może pochwalić się ponad 33 milionami pobrań. W tej zabawnej produkcji zadaniem graczy jest rozwiązywanie prostych łamigłówek, których mottem jest "trolluj albo zostaniesz strollowany". Smaczku TrollFace Quest Video Games nadają bardzo liczne odwołania do największych gier wydanych nie tylko na system Android. W czasie przechodzenia każdego z 30 poziomów natkniemy się na najróżniejsze postacie jak bohaterowie strzelanek, hydraulików mogących pochwalić się włoskim pochodzeniem, straszliwych orków i wiele innych.

Polecamy
Troll Face Quest Video Games

Ta zabawna produkcja wymaga od graczy często nie do końca logicznego myślenia w celu rozwiązania prostych łamigłówek. W czasie ich rozgryzania należy kierować się zasadą "trolluj albo zostaniesz strollowany". 

One more jump

Od lat 3; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji 10,99 zł za sztukę); Android 2,3 i nowsze, rozmiar 4,9 MB.

Na ostatnim miejscu naszego zestawienia wylądowała pierwsza i jedyna nowości. Chociaż One More Jump nie jest kontynuacją żadnej produkcji, to opiera się na nie raz już wykorzystywanym pomyśle. W tej zręcznościowej grze zadaniem graczy jest pokonanie 70 poziomów, z których każdy został ręcznie stworzony przez autorów produkcji. Proste kontrolowanie sterowanego obiektu mogącego jedynie podskakiwać może sugerować, że gra One More Jump należy do prostych, jednak cały czas zmieniająca się grawitacja oraz duża ilość przeszkód wystawią na próbę nawet największych miłośników zręcznościówek.

Polecamy
One More Jump

One More Jump to niezwykle wciągająca gra zręcznościowa, która może zagwarantować wiele godzin emocjonującej rozgrywki. Cały czas szalejąca się grawitacja i góra zamieniająca się miejscami z dołem to tylko niektóre przeszkody czekające na graczy.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.