partner serwisu
Najlepsze aplikacje do selfie na Androida - 5 programów do edycji i retuszu zdjęć <em>z rąsi</em>
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
5 sierpnia 2015, 04:54
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, animal selfie app, b612, fotografia, instaface, najlepsza aplikacja do selfie, najlepsze aplikacje, retroselfie, selfie, smartfony, visage lab, zdjęcia z ręki, zdjęcie

Animal Selfie App

Kolejna z przetestowanych przez nas aplikacji jest tyle interesująca, ile bardzo specyficzna. Jej głównym przeznaczeniem jest... zresztą zaraz sami się przekonacie. 

Zaczyna się standardowo - od wyboru źródła fotografii. I ponownie możemy bądź skorzystać z systemowego aparatu w celu zrobienia zdjęcia, bądź wybrać gotowe i zapisane w pamięci urządzenia źródło naszego - już niebawem rzucającego internety na kolana - selfie. 

Animal Selfie App

Po wyborze zdjęcia jest ono otwierane w aplikacji bez jakiegokolwiek automatycznego upiększenia. Pod nim znajdują się trzy przyciski - pierwszy od lewej służący do usuwania efektów naszej pracy, trzecim zajmiemy się za chwilę, a na razie skupmy się na drugim, za pomocą którego możemy dodawać efekty do naszego zdjęcia. Bardzo specyficzne efekty, swoją drogą. Naciskamy więc ikonę plusa i...

Animal Selfie App  Animal Selfie App

...i mamy do wyboru trzy kategorie efektów: tekst, psy i koty. Jeśli zdecydujemy się na dodanie tekstu, najpierw wybieramy jego kolor, a następnie wprowadzamy treść, którą chcemy umieścić na naszym selfie.

Animal Selfie App

Jeśli natomiast zdecydujemy się na dodanie któregoś z czworonożnych zwierząt domowych (a przynajmniej nieco udomowionych), klikamy wybrany przez nas gatunek, a następnie wybieramy jedno zwierzę z pośród kilku dostępnych w każdej z kategorii. Zwracamy przy tym uwagę, że wśród psów znalazły się nie tylko psy, a wśród kotów - nie tylko koty.

Animal Selfie App  Animal Selfie App

A do czego służy wspomniany wcześniej trzeci przycisk na dole ekranu? To efekt odbicia lustrzanego, który możemy zastosować na dowolnym obiekcie umieszczonym na zdjęciu.

Napisów i zwierzaków możemy dodawać tyle, ile tylko sobie zażyczymy, nie ma tu limitu czworonogów. A skoro tak, to możemy zrobić sobie na przykład takie selfie.

Animal Selfie App

Gotowe selfie nie jest idealne. Co prawda koty i psy są tam, gdzie je umieściliśmy, aplikacja ma jednak problem z właściwym umiejscawianiem tekstu. Na zapisanym w urządzeniu obrazie jest on wyraźnie przesunięty w lewo. Żeby uzyskać efekt, jaki widzicie powyżej, w trakcie projektowania selfie musieliśmy nasz napis ustawić przy samej prawej krawędzi ekranu.

Końcowy efekt naszej pracy możemy zapisać w urządzeniu lub udostępnić mailem czy Messengerem, przesłać do chmury albo opublikować w naszym serwisie społecznościowym.

Animal Selfie App to bardzo specyficzna aplikacja do selfie. Za jej pomocą raczej nie staniemy się drugą Kim Kardashian. Nie da się jednak ukryć, że jej podejście do zdjęć z rąsi wielu osobom może się spodobać. Nam, pomimo bardzo ograniczonej funkcjonalności, ta aplikacja zdecydowanie przypadła do gustu.

Cena: bezpłatne

stalker67
2015.08.16, 11:10
Jak zrobić dobre selfie, najlepszy poradnik:
1. Wyłączyć aparat i nie robić obciachu.
Koniec.
2015.08.16, 23:34
stalker67 @ 2015.08.16 11:10
Jak zrobić dobre selfie, najlepszy poradnik:
1. Wyłączyć aparat i nie robić obciachu.
Koniec.

Zbyt banalne :P
2019.08.07, 19:07
Co na to medycyna estetyczna? Czy zabiegi tego typu- http://www.dermedik.pl nie dają lepszego efektu?