partner serwisu
Najlepsze aplikacje do selfie na Androida - 5 programów do edycji i retuszu zdjęć <em>z rąsi</em>
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
5 sierpnia 2015, 04:54
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, animal selfie app, b612, fotografia, instaface, najlepsza aplikacja do selfie, najlepsze aplikacje, retroselfie, selfie, smartfony, visage lab, zdjęcia z ręki, zdjęcie

RetroSelfie - Edytor Selfie

Retro Selfie jest kolejną aplikacją służącą raczej do edycji, niż tylko wykonywania samoróbek. Jak Visage Lab, również i ten program nie posiada własnego modułu fotograficznego i korzysta z systemowej aplikacji aparatu. dysponuje jednak większym zakresem obsługiwanych źródeł fotografii - możemy wybrać zdjęcie z pamięci urządzenia, ale też z Facebooka, Instagrama, Google +, Dropboxa czy YouTube.

RetroSelfie

My ponownie zdecydowaliśmy się wybrać zdane Wam już zdjęcie testowe. Po jego wczytaniu aplikacja jednak nie przeprowadza automatycznie żadnej edycji, całość pracy pozostawiając nam. Ale - to musimy przyznać - liczba narzędzi, z których możemy skorzystać, jest bardzo, bardzo duża.

RetroSelfie

Mamy więc narzędzia do typowego retuszu: wzmacnianie, rozjaśnianie, poprawianie koloru, redukcję efektu czerwonych oczu (co ciekawe, to narzędzie nie działa automatycznie - możemy dowolnie wybrać obszar zdjęcia, na którym chcemy reduktor zastosować), wybielanie czy rozcieranie (znakomite do wygładzania zmarszczek.

Możemy także skorzystać z całej masy narzędzi upiększających - filtrów, ramek, naklejek czy możliwości rysowania i dodawania tekstu. Oczywiście możemy także wyregulować jasność, ostrość, kontrast i nasycenie, a także zmienić orientację zdjęcia. Uff... wszystkie możliwe opcje moglibyśmy wymieniać godzinami. 

RetroSelfie

Po zakończonej edycji przygotowaną fotografię możemy od razu udostępnić przy wykorzystaniu wszystkich obsługiwanych przez nasz smartfon usług - może być to mail, mogą być serwisy społecznościowe, może być Messenger czy Hangouts. Możemy także zapisać nasze selfie w pamięci urządzenia.

RetroSelfie

Retro Selfie zapewnia naprawdę potężne możliwości edycji zdjęć zarówno od strony efektów specjalnych, jak i typowego retuszu. Wymaga jednak sporej wprawy, ale warto spędzić nieco czasu ucząc się zasad poprawnego upiększania twarzy. Kiedy nauczymy się tego, nasze selfie na będą najlepsze w całym Instagramie.

Cena: bezpłatne

stalker67
2015.08.16, 11:10
Jak zrobić dobre selfie, najlepszy poradnik:
1. Wyłączyć aparat i nie robić obciachu.
Koniec.
2015.08.16, 23:34
stalker67 @ 2015.08.16 11:10
Jak zrobić dobre selfie, najlepszy poradnik:
1. Wyłączyć aparat i nie robić obciachu.
Koniec.

Zbyt banalne :P
2019.08.07, 19:07
Co na to medycyna estetyczna? Czy zabiegi tego typu- http://www.dermedik.pl nie dają lepszego efektu?