partner serwisu

Najciekawsze gry na Androida - październik 2016

Najciekawsze gry na Androida - październik 2016
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
31 października 2016, 12:54
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, best freinds forever, fifa mobile, google play, gry na androida, make more!, mobile legends: bang bang, najlepsze aplikacje, plants vs. zombie heroes

Przedstawiamy Wam kolejne zestawienie najpopularniejszych gier na Androida. Tym razem dotyczy ono produkcji z października 2016 r. Sprawdźcie w co najchętniej grali na urządzeniach mobilnych gracze na całym świecie. Może znajdziecie produkcję, na którą od dawna czekaliście? W naszym zestawieniu nie zabrakło tytułów dla fanów gier z serii FIFA, Plants vs. Zombie, produkcji z gatunku MOBA i kilku innych.

Mobile Legends: Bang bang

Od lat 12; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 21,99 zł - 484,99 zł); Android 4.0..3 i nowsze; 71 MB.

Mobile Legends: Bang bang

Mobile Legends: Bang bang to gra z gatunku MOBA, czyli wieloosobowych strategii czasu rzeczywistego, w których gracze walczą z przeciwnikami na różnego rodzaju arenach. W tej produkcji rywalizują ze sobą pięcioosobowe zespoły. Gra mobilna Mobile Legends: Bang Bang charakteryzuje się meczami, które trwają około 10 minut, a dobranie zawodników do takiej rozgrywki trwa około 10 sekund. Gracze mogą walczyć na klasycznych arenach kierując wybranymi przez siebie bohaterami. Nie jest to gra dla samotnych wilków, bo zwycięstwo drużynie zagwarantować może tylko współpraca pomiędzy graczami. Ważnym elementem gry jest także strategiczne rozplanowanie walki.

Polecamy
Mobile Legends: Bang bang

Produkcja przeznaczona dla fanów gatunku MOBA, czy strategii czasu rzeczywistego, w których gracze rywalizują ze sobą na arenach. W Mobile Legends: Bang bang walczą ze sobą dwa zespoły, w skład których wchodzi po 5 graczy. 

Make More!

Od lat 3; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 10,99 zł - 319,99 zł); Android 4,1 i nowsze; 18 MB.

Make More!

W tej propozycji gracze wcielają się w rolę prezesa fabryki. Zadanie w grze Make More! wydaje się proste - wytwarzać jak najwięcej produktów i zarabiać dużo pieniędzy. Jednak jak tego dokonać dysponując głupimi pracownikami? Konieczne będzie ich wyszkolenie, żeby pracowali wydajniej. Innymi sposobem na zwiększenie zysków jest otwieranie nowych fabryk oraz zapełnianie ich kolejnymi pracownikami wymagającymi oczywiście wcześniejszego wytrenowania. Make More! to z pozoru prosta gra, która potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Polecamy
Make More!

Dzięki tej grze gracze mogą wcielić się w postać bezwzględnego prezesa firmy, którego jedynym celem jest osiąganie jak najwyższych zysków. W tym celu musi zatrudniać oraz szkolić pracowników, budować nowe fabryki i dbać o to, żeby praca w nich była efektywna. 

FIFA Mobile

Od lat 3; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 4,09 zł - 409,99 zł); Android 4,1 i nowsze; 100 MB.

FIFA Mobile

FIFA Mobile to produkcja Electronic Arts, wydawcy odpowiedzialnego za niezwykle popularną serię gier na konsole i komputery stacjonarne - FIFA. W przeznaczonym na urządzenia mobilne wariancie gracze mają do dyspozycji 30 światowych lig, 650 prawdziwych zespołów oraz 17 tyś. piłkarzy. Nasze zadanie w FIFA Mobile jest proste - zbudować od podstaw zespół i zmierzyć się z drużynami innych graczy. W tej produkcji gracze mogą niemal dowolnie kształtować nie tylko skład zespołu, ale także wymyślać taktykę. Gra wymaga stałego połączenia z internetem.

Polecamy
FIFA Mobile

Przeznaczona na mobilne urządzenia wersja bardzo popularnej gry sportowej na komputerach PC i konsolach. FIFA Mobile daje możliwość stworzenia własnej drużyny i rywalizowanie z zespołami prowadzonymi przez graczy z całego świata.

Plants vs. Zombie Heroes

Od lat 7; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 4,09 zł - 409,99 zł); Android 4,1 i nowsze; 49 MB.

Plants vs Zombie Heroes

Jest to kolejna odsłona z serii o niekończącej się walce zombie z roślinami, a areną dla ich potyczek jest po raz kolejny przydomowy trawnik. W Plant vs. Zombie Heroes gracze mogą stworzyć własną drużynę, w skład której wejdą ciekawe postacie władające niesamowitymi i unikalnymi mocami. Dzięki tak dobranemu zespołowi gracze będę mogli zmierzyć się z innymi osobami w walkach na śmierć i życie. W Palnts vs. Zombie po raz pierwszy możemy wybrać, czy chcemy kierować nieumarłymi, czy też będziemy sterować poczynaniami roślin.

Polecamy
Plants vs. Zombie Heroes

W tej grze fani produkcji serii Plants vs. Zombie mogą po raz kolejny wcielić się w jedną ze stron nieustającego konfliktu. Stwórz własny zespół składający się z bohaterów władających unikalnymi mocami i zmierz się z graczami z całego świata.  

Best Freinds Forever

Od lat 3; Darmowa (zakupy wewnątrz aplikacji: 10,99 zł - 299,99 zł); Android 4,1 i nowsze; 49 MB.

Best Friends Forever

Ta pozycja w naszym zestawieniu także nie jest grą nową. Jest to kolejna odsłona popularnej produkcji, która doczekała się wielu nagród. Zadaniem graczy w Best Friends Forever jest wyzwolenie niezwykle sympatycznych postaci i zmierzenie się z hordami ślimaków, które opanowały krainę Minutia. W walkach z najeźdźcami Przyjaciołom pomogą magiczne przedmioty, które potrafią zwiększyć siłę bohaterów i inne ich umiejętności.

Polecamy
Best Friends Forever

Kolejna odsłona popularnej gry przygodowej, w której gracze kierują sympatycznymi postaciami i pomagają im uwolnić krainę Minutia spod władzy złych ślimaków. Oprócz walki z najeźdźcą gracze mogą eksplorować świat w poszukiwaniu przedmiotów podnoszących umiejętności bohaterów.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.