partner serwisu

Minecraft - jak grać? Jak przeżyć pierwszą noc? Jak uruchomić tryb wieloosobowy?

Minecraft - jak grać? Jak przeżyć pierwszą noc? Jak uruchomić tryb wieloosobowy?
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
21 czerwca 2015, 21:30
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
crafting, jak grać w minecraft, jak uruchomić multiplayer, jak uruchomić tryb wieloosobowy, microsoft, minecraft, mojang, zbieranie surowców

Minecraft to prawdziwy fenomen ostatnich lat. Na punkcie gry oszalały miliony dzieci na całym świecie, ale także osoby dorosłe chętnie spędzają czas w wirtualnym świecie stworzonym z klocków. Ogromny potencjał w jakby się mogło wydawać prostej i nieskomplikowanej grze dostrzegł nawet Microsoft, który zapłacił 2,5 miliarda dolarów za wykupienie jej twórców. W tym poradniku pokażemy Wam, jak grać w Minecraft, jak przeżyć pierwszą noc i jak grać w trybie wieloosobowym.

Minecraft - gdzie i jak kupić? A może wersja demonstracyjna?

Osoby pragnące rozpocząć przygodę w wirtualnym świecie Minecraft często nie wiedzą, gdzie i jak kupić grę oraz jak uruchomić jej wersję demonstracyjną. Pokazujemy najlepsze sposoby na zakup Minecrafta oraz pokażemy jak przez 5 dni liczonych w grze korzystać z niej całkowicie za darmo.

 

 

 

Minecraft - tryb jednoosobowy

Minecraft to z pozoru prosta gra, która w rzeczywistości wymaga od użytkownika nie tylko bardzo intensywnego używania wyobraźni, ale także pozwala ją rozwijać i ćwiczyć. Ogromny potencjał bijącego rekordy popularności projektu dostrzegł nawet Microsoft, który wydał 2,5 miliarda dolarów na wykupienie praw do tego tytułu. W tym poradniku postaramy się przybliżyć Wam tryb jednoosobowy dostępny w grze Minecraft oraz napiszemy jak w nią grać oraz jak przeżyć pierwszą noc w trybie przetrwania.

 

Minecraft - tryb wieloosobowy

Tryb wieloosobowy dostępny w grze Minecraft jest bardzo popularny wśród użytkowników komputerów, konsol oraz urządzeń mobilnych. Pozwala na nieskrępowane tworzenie światów we współpracy z graczami z całego świata. W tym poradniku pokażemy, jak uruchomić taki sposób rozgrywki za pomocą domowych sieci LAN oraz internetu.

 

 

 

Minecraft Pocket Edition na Androida, iOS i Windows Phone

Minecraft cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród użytkowników komputerów, ale także konsol Xbox oraz PlayStation. Firma Mojang udostępniła także wersji gry na urządzenia przenośne działające pod kontrolą Androida, iOS i Windows Phone. Skąd pobrać Minecraft Pocket Edition i czym różni się ten wariant od komputerowego oraz konsolowego odpowiednika opisujemy z tym krótkim rzucie okiem.

 

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.