partner serwisu

Zombify - przemień się w zombie i przestrasz znajomych!

Zombify - przemień się w zombie i przestrasz znajomych!
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
12 maja 2017, 14:12
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, edycja zdjęć, zombie, zombify

Ta aplikacja kilkoma kliknięciami przeistoczy Cię we wspaniałego, gnijącego trupa. Odmień swój wizerunek, zobacz jak wyglądałbyś jako zombie i podziel się zdjęciem lub filmem ze swoimi znajomymi. Jeśli lubisz seriale w rodzaju "The Walking Dead" czy gry typu "Resident Evil", Zombify dostarczy Ci mnóstwo frajdy.

Niedawno prezentowaliśmy Wam zabawną aplikację FaceApp, która przekształca twarz osoby ze zdjęcia na kilka ciekawych sposobów m.in. odmładzając ją lub postarzając. Zombify również wykorzystuje algorytmy rozpoznawania twarzy, do przeprowadzenia własnej metamorfozy. Tym razem efekt jest bardziej dosadny, bo oprócz przerażającej stylistyki, mamy do czynienia niejako z "ożywieniem" zdjęcia. Aplikacja dodaje ruch szczęki, drobne animacje twarzy oraz odgłosy rodem z najlepszych horrorów! Efekt naszej zabawy możemy zapisać w formie pliku wideo lub zdjęcia. Zobaczcie jak dokładnie działa Zombify.

Polecamy
Zombify

Zrób sobie zdjęcie i przemień się w krwiożercze zombie! Aplikacja nakłada na portret danej osoby filtry i efekty upodabniające użytkownika do żywego trupa, a następnie pozwala podzielić się zdjęciem lub krótkim filmem ze znajomymi.

ZombifyTylko dwa etapy dzielą Was od zamienienia się w zombie

 

W pierwszej kolejności musimy wybrać zdjęcie portretowe. Aplikacja umożliwia wykonanie fotografii bezpośrednio z kamery przedniej lub tylnej lub wybranie zdjęcia z pamięci telefonu. W naszej zabawie nie musimy ograniczać się do fotografii ludzi - z naszych testów wynika, że równie dobrze Zombify radzi sobie z portretami kotów czy psów. Po wybraniu zdjęcia czeka nas jeszcze sprawdzenie charakterystycznych punktów twarzy - oczu, ust i uszu. Zasadniczo aplikacja odczytuje ich położenie poprawnie, ale zawsze mamy możliwość przeprowadzenia korekty. Wystarczy dotknąć punktu i przesunąć go w wybrane miejsce.

Zombify_2Do wyboru są liczne modyfikacje twarzy i animowane efekty
 

Po zatwierdzeniu parametrów Waszym oczom ukaże się automatycznie zmodyfikowany portret. Tak gotowego zombie można od razu zapisać w pamięci telefonu lub udostępnić w innych aplikacjach i mediach społecznościowych, ale aplikacja pozwala także na wybranie poszczególnych elementów naszej metamorfozy. I tak do wyboru mamy oczy, szczęki, przedmioty oraz efekty wideo w rodzaju kłapnięcia zębami, oblizywania się czy wydawania pomruków. Dostępne są także filtry, które wzorem Instagrama zmieniają kolorystykę zdjęcia. Około połowa zawartości w aplikacji jest płatna, ale darmowa wersja także pozwala na fajną zabawę i daje dość szerokie możliwości kreacji.

Zombify_3Puste oczodoły, zwisająca gałka oczna, a może karaluch spacerujący po twarzy?

 

Efekty są naprawdę ciekawe - a to z oczu wychodzić nam będzie karaluch, a to nasza twarz zostanie pogrzebana w liściach, a to będziemy złowrogo kłapać przegniłymi zębami. Szkoda jedynie, że twórcy nie pokusili się o symulację w czasie rzeczywistym - wówczas w "przebraniu" zombie moglibyśmy nagrywać śmieszne filmiki w rodzaju tych dostępnych na Snapchacie. Nie ma też możliwości uzupełnienia materiału końcowego jakimkolwiek tekstem. Mimo wszystko uważamy, że jak na darmową aplikację jest całkiem nieźle - oprogramowanie działa szybko i dokładnie, a efekty z pewnością ucieszą wszystkich fanów żywych trupów.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.