partner serwisu

Color Switch - gra, która wystawi Twoje nerwy na próbę

Color Switch - gra, która wystawi Twoje nerwy na próbę
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
25 maja 2016, 10:59
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, color switch, gra logiczna, gra na androida, gra zręcznościowa

Proste gry szturmem podbijają sklep Google Play. Dziś chcemy zaprezentować Wam kolejną propozycję bijącą rekordy popularności. Color Switch, bo o niej mowa, to gra logiczno-zręcznościowa, która wystawia cierpliwość graczy na poważną próbę. O tym, czym jest i jak grać w Color Switch napiszemy w tym artykule.

Flappy Bird to gra, która zapoczątkowała zaskakującą chyba wszystkich popularność prostych graficznie, jednak niezwykle trudnych gier. Na jej popularności postanowili skorzystać inni twórcy oprogramowania i co jakiś czas możemy cieszyć się kolejnymi produkcjami tego typu. Podobnie jest z Color Switch. Mechanika gry czerpie garściami z Flappy Bird, jednak producenci zdecydowali się na dodanie do Color Switch elementu logicznego, który dodatkowo utrudnia rozgrywkę. Opisywany tytuł bardzo szybko zdobył popularność wśród Androidowych graczy i od kilku tygodni nie opuszcza czołowych miejsc najczęściej pobieranych aplikacji.

Powyższy wykres przedstawia popularność gry Color Switch w sklepie Google Play.

Polecamy
Color Switch

Color Switch to wymagająca głównie stalowych nerwów gra zręcznościowo-logiczna, która wystawi na próbę każdego gracza. Duża ilość dostępnych trybów zapewni rozrywkę na wiele godzin.

Color Switch to pozornie prosta gra, wymagająca jednak od graczy ogromnej cierpliwości, nie mniejszego refleksu, wzorowej koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz stalowych nerwów. Ostatnia z wymienionych cech przyda się chyba najbardziej, bo niepowodzenia w grze mogą dość szybko zakończyć się niekontrolowanym spotkaniem smartfona lub tabletu ze ścianą, tudzież podłogą. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że żaden z redakcyjnych smartfonów nie ucierpiał w czasie testów gry Color Switch.

Zadaniem graczy w Color Switch jest przeprowadzenie zmieniającej kolor kulki poprzez szereg przeszkód. Możliwe jest to tylko wtedy kiedy jej barwa pasuje do tej, wyświetlanej na każdej z prezentowanych na ekranie figur. Tylko w takim przypadku możliwe jest przeniknięcie przez przeszkodę, i przejście do następnej, co skutkuje przy okazji zmianą koloru sterowanej przez nas kulki. Zadanie wydaje się proste, jeśli jednak dodamy do niego sterowanie rodem z Flappy Bird, okazuje się, że Color Switch jest nie lada wyzwaniem dla każdego gracza. Rozgrywka może zdawać się dość monotonna, dlatego też producenci gry dodali do niej dużą liczbę trybów mających urozmaicić zabawę. W kolejnych udostępnianych aktualizacjach aplikacji prezentowane będą kolejne plansze oraz tryby.

Gwiazdki zbierane w czasie przechodzenia poszczególnych poziomów gry są wewnętrzną walutą. Można za nie odblokowywać kolejne poziomy, zmieniać wygląd sterowanego obiektu, a także rozpakowywać prezenty. Color Switch pozwala również na zakupy wewnątrz aplikacji. Podwojenie liczby posiadanych gwiazdek kosztuje 12,99 zł, usunięcie reklam z gry to wydatek 13,99 zł, a odblokowanie wszystkich dostępnych poziomów (także tych, które zostaną dodane wraz z przyszłymi aktualizacjami) to koszt 19,99 zł. Możliwy jest też zakup wszystkich wspomnianych produktów w jednej paczce, której promocyjna cena w dniu pisania artykułu wynosi 29,99 zł.

Podsumowanie

Color Switch to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy lubią wystawiać swoje nerwy i cierpliwość na próbę, a dzięki elementowi logicznemu odróżnia się od wszystkich produkcji, dla których inspiracją była aplikacja Flappy Bird. Rozgrywa w Color Switch jest satysfakcjonująca i bardzo wciągająca. Nie bez znaczenia może okazać się także wiele dostępnych trybów rozgrywki, co sprawia, że rozstanie się z Color Switch jest jeszcze trudniejsze.

Polecamy
Color Switch

Color Switch to wymagająca głównie stalowych nerwów gra zręcznościowo-logiczna, która wystawi na próbę każdego gracza. Duża ilość dostępnych trybów zapewni rozrywkę na wiele godzin.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.