partner serwisu

Pizza Hut z opcją zamawiania jedzenia przez Messengera

Pizza Hut z opcją zamawiania jedzenia przez Messengera
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
30 czerwca 2017, 13:55
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
messenger, pizza hut, zamawanie jedzenie przez messengera, zamawianie jedzenia przez internet

Jeśli często korzystasz z facebookowego komunikatora z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że od teraz możesz zamówić jedzenie bez wychodzenia z aplikacji. Pizza Hut jako pierwsza restauracja w Polsce umożliwia podjęcie konwersacji z wirtualnym asystentem, który nie tylko przedstawi całą ofertę, ale też przyjmie zlecenie na pizzę z dowozem do domu.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Zazwyczaj gdy chcemy zamówić pizzę wchodzimy najpierw na stronę restauracji, następnie przeglądamy całą ofertę menu, by na końcu odnaleźć telefon kontaktowy. Połączenie się z pizzerią trwa, do tego trzeba podać całe zamówienie i jeszcze dane kontaktowe. Aplikacje służące do zamawiania jedzenia przyspieszają cały proces, ale Pizza Hut wpadła na jeszcze wygodniejsze rozwiązanie. Niemal każdy z nas korzysta dziś z Messengera do komunikacji. Od teraz wystarczy wybrać na liście naszych rozmówców Pizzę Hut, by rozpocząć konwersację z czatbotem, czyli wirtualnym asystentem, który w naturalny sposób poprowadzi nas przez cały proces.

1Czatbot na każdym kroku pokazuje opcje, z których można skorzystać
 

W pierwszej kolejności wirtualny asystent poprosi o podanie adresu dowozu. Usługa działa dopiero w 23 restauracjach w Polsce, więc jeśli okaże się, że mieszkasz poza obrębem tych lokalizacji, nie będziesz mógł skorzystać z tej formy komunikacji. W przeciwnym przypadku czatbot przedstawi oczekiwany czas realizacji zamówienia, aktualne promocje oraz menu w wygodnej do przeglądania formie galerii. Jeśli wybierzemy pizzę, w kolejnym kroku asystent poprosi o wskazanie jej rodzaju, rozmiaru i ewentualnych dodatków. Ostatnim krokiem jest podanie numeru telefonu dla dostawcy i wybranie preferowanej formy płatności.

Często podkreślamy w naszych artykułach, że Facebook oraz jego komunikator Messenger znacznie wykraczają poza możliwości standardowych portali społecznościowych. Od niedawna możemy grać ze znajomymi bez wychodzenia z aplikacji czy współtworzyć z nimi playlisty do Spotify. Mieszkańcy USA mogą też zamawiać jedzenie z wielu restauracji w ten sam sposób, jaki zaoferowała właśnie Pizza Hut. Ciekawe, która kolejna sieć w naszym kraju pójdzie krokiem tej znanej restauracji.

Chcesz więcej najlepszych publikacji o świecie mobile? Zainstaluj MobiRadar już dziś i korzystaj tylko z najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

2018.02.20, 00:29
Teraz wszystko załatwia się przez wirtuala. Co za czasy.
2020.04.17, 08:20
fajna opcja, spróbuję