partner serwisu

Ile kosztuje AutoMapa na Androida i inne smartfony? Sprawdzamy ceny i promocje

Ile kosztuje AutoMapa na Androida i inne smartfony? Sprawdzamy ceny i promocje
Autor:
Jakub Szczęsny
Data publikacji:
5 listopada 2016, 12:49
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
automapa, automapa android, automapa cena, automapa ios, automapa jak kupić, automapa promocja, automapa subskrypcja

Najnowsza AutoMapa dostępna na Androida to świetne narzędzie dla kierowców, zarówno tych, którzy jeżdżą bardzo dużo, jak i tych, którzy za kółko wsiadają tylko od czasu do czasu. Jednak liczy się nie tylko, jak działa, ale też ile kosztuje. Nawet najlepsze produkty - dotyczy to nie tylko aplikacji, ale wszystkiego, co można kupić - mogą stracić swoją szansę na popularność, jeśli ich cena będzie zbyt wysoka. Sprawdzamy więc, ile kosztuje AutoMapa na Androida i jakie są dostępne promocje na jej zakup.

Dobra cena
Automapa

AutoMapa to bardzo popularna i bardzo dobra nawigacja samochodowa dostępna również na Androida. Jej możliwości obejmują nie tylko obliczanie trasy i prezentowanie jej na mapie 3D, ale także, wśród wielu innych funkcji, dostarczanie informacji na temat utrudnień i zagrożeń na drodze. 

AutoMapa nie jest dostępna za darmo, choć przez 7 dni można z niej korzystać bezpłatnie, acz jedynie w konfiguracji z polskim syntezatorem mowy oraz polską mapą. Dodatki obejmujące inne języki dyktowania trasy, a także mapy innych krajów są dodatkowo płatne i nie są wliczane do darmowej wersji ograniczonej czasowo. Jeżeli AutoMapa Wam się spodobała i chcecie jej używać dalej, do wyboru macie jeden z kilku planów dla posiadaczy urządzeń z Androidem, iOS i Windows 10 Mobile na pokładzie. Dodatkowo, jeżeli jesteście abonentami Play lub Orange, możecie skorzystać z bardzo atrakcyjnych ofert na 30 dni. Mało tego - dla Was AutoMapa będzie dostępna za darmo przez dłuższy czas, niż w przypadku standardowej wersji.

Interfejs Automapy

Automapa urzekła nas bardzo wysoką dokładnością map i wielością funkcji w programie.

 Automapa - ile to kosztuje?

W przypadku urządzeń z systemem Android na pokładzie, AutoMapa Mobile w wersji obejmującej tylko polską mapę jest dostępna w trzech planach czasowych. Jeżeli nie jeździcie dużo, potrzebujecie dobrej nawigacji tylko na jeden wyjazd, możecie wykupić tygodniową subskrypcję za 9,99 zł. Ci z Was, którzy chcą wypróbować AutoMapę na nieco dłużej, mogą skorzystać z 90-dniowego planu kosztującego 36,99 zł. Natomiast, jeżeli aplikacja podoba się Wam, jeździcie naprawdę sporo i nie wyobrażacie sobie jazdy bez Automapy, producent oferuje roczny plan kosztujący 89,99 zł.

Wersja europejska AutoMapy Mobile jest już nieco droższa. Za 7 - dniową subskrypcję producent życzy sobie 16,99 zł, a za 90 - dniową 59,99 zł. Roczna subskrypcja dla wszystkich map europejskich to już wydatek wynoszący 149,99 zł.

Ci z Was, którzy korzystają na co dzień z systemu iOS będą rozliczać się z AutoMapą w Euro. Nie jest to szczególnie korzystne z powodu mało atrakcyjnego dla nas przelicznika. I tak oto, AutoMapa w wersji obejmującej jedynie polską mapę kosztuje 2,99 Euro za 7 dni. Aż 8,99 Euro zapłacimy za 90-dniową subskrypcję, a za roczną 21,99 Euro

Jeszcze drożej jest w przypadku europejskiej wersji map - za 7 dni będziemy zmuszeni uiścić opłatę w wysokości 3,99 Euro, a za 90 dni przyjdzie nam zapłacić aż 14,99 Euro. Roczna subskrypcja europejskich map to wydatek rzędu 35,99 Euro. Czyli naprawdę sporo.

Drogo jest również, jeżeli korzystacie z urządzenia z Windows 10 Mobile na pokładzie. Polska wersja AutoMapy w wariancie 7 - dniowym kosztuje na tej platformie 11 złotych, a 90 - dniowa, 37 złotych. Za 91,50 zł możecie mieć Automapę w subskrypcji rocznej. 

Odpowiednio, jak na poprzednich platformach, europejska wersja AutoMapy dla systemu Windows 10 Mobile jest zauważalnie droższa. 17,50 zapłacimy za 7 dni wojaży z AutoMapą, 59,99 za 90 dni i równiutko 150 złotych za plan roczny.

Jak kupić subskrypcję dla AutoMapy?

Sama aplikacja AutoMapa jest darmowa dla wszystkich platform, jednak jej działanie jest uzależnione od przypisanej doń subskrypcji bezpośrednio w aplikacji. Jeżeli macie życzenie korzystać z AutoMapy w dłuższym spektrum czasowym, musicie wykupić odpowiednią subskrypcję. Dopiero wtedy program będzie funkcjonować tak, jak powinien. O konieczności przedłużenia Waszej subskrypcji zostaniecie powiadomieni w aplikacji po tym, jak poprzednia wygaśnie. W systemie Android możecie również sprawdzić stan Waszego kontraktu z AutoMapą lub przedłużyć go o kolejne dni. 

Cennik automapy

Automapa umożliwia kupno licencji bezpośrednio w aplikacji.

Sprawdź aktualne promocje w AutoMapie!

Jeżeli posiadasz numer w Play, to świetnie się składa! Wtedy możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty promocyjnej, dzięki której możecie używać tego programu przez miesiąc za darmo, a następnie przejść na równie ciekawy wariant miesięczny. 

AutoMapa w Play jest dostępna w wariantach Europa oraz Polska. Za bardziej rozbudowaną wersję nawigacji zapłacicie miesięcznie tylko 23,99 złotych, a za obejmujący tylko nasz kraj, 13,99 zł. Aby aktywować Automapę, należy wysłać SMS-a o treści START na bezpłatne numery: 660 dla wariantu Polska oraz 661 dla Automapy Europa.

Specjalna oferta Automapy w Play

Abonenci Play mogą cieszyć się ze specjalnej oferty Automapy.

Abonenci Orange mogą skorzystać z własnej oferty na AutoMapę: przez pierwsze dwa tygodnie usługa jest udostępniana całkowicie za darmo. Po tym, każdy kolejny miesiąc subskrypcji kosztuje 14,76 zł. (tylko wersja polska)

Aby włączyć AutoMapę w specjalnej ofercie dla Orange, należy wysłać darmowego SMS-a o treści START AM na numer 61205. Jeżeli rozmyślicie się i nie chcecie dalej korzystać z AutoMapy, wystarczy wysłać SMS-a o treści STOP AM na ten sam numer.

Dobra cena
Automapa

AutoMapa to bardzo popularna i bardzo dobra nawigacja samochodowa dostępna również na Androida. Jej możliwości obejmują nie tylko obliczanie trasy i prezentowanie jej na mapie 3D, ale także, wśród wielu innych funkcji, dostarczanie informacji na temat utrudnień i zagrożeń na drodze. 

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.