partner serwisu

Yanosik – ulubiona aplikacja kierowców – zmienia się na dużo lepsze

Yanosik – ulubiona aplikacja kierowców – zmienia się na dużo lepsze
Autor:
Maciej Gajewski
Data publikacji:
24 maja 2017, 22:53
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacje dla kierowców, nawigacje gps, yanosik

Na użytkowników znanego w Polsce komunikatora drogowego czekają rewolucyjne zmiany. Zaczynając od zupełnie innego wygląd aplikacji aż po wprowadzenie pełnego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, Assistance i NNW) oferowanych z poziomu telefonu.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

Pobierz MobiRadar

Twórcy aplikacji Yanosik zaprezentowali dwie istotne dla kierowców zmiany: rozszerzenie funkcji komunikatora o kolejne kraje europejskie (Czechy i Słowację) oraz wprowadzenie nowej nawigacji pomagającej ominąć korki. Na tym jednak nie koniec. Teraz użytkownicy tej aplikacji mogą spodziewać się kolejnej, znaczącej aktualizacji całkowicie zmieniającej wygląd aplikacji.

W nowej wersji na pierwszym planie znajduje się profil użytkownika oraz jego postępy w aplikacji, a także wyszukiwarka, skrót do najważniejszych funkcji czy istotne notyfikacje z systemu tj. „zgłoś” i „nawiguj”.

Yanosik - nowe funkcje i nowy interfejs

Yanosik zaproponuje ubezpieczenie dopasowane właśnie pod Ciebie.

Wraz ze zmianą wyglądu komunikatora rozszerzona została także oferta YU! - ubezpieczeń zależnych od stylu jazdy, które oferowane są kierowcom za pomocą aplikacji Yanosik. Do tej pory użytkownicy aplikacji mogli otrzymać ofertę OC. Od dzisiaj do pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych dołączyły kolejne produkty: AC, Assistance i NNW.

Polecamy
Yanosik

Korzystając z aplikacji Yanoisk dowiesz się o zbliżaniu się do kontroli prędkości, utrudnień czy fotoradarów. Yanosik to bowiem mobilny system ostrzegania dla kierowców, który łączy w sobie funkcje legalnego antyradaru, nawigacji online i wideorejestratora. Aplikacja pozwala też na zakup ubezpieczeń samochodowych

Wszystkie oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego kierowcy. Przy obliczaniu składek brane są pod uwagę m.in. takie parametry jak dynamika jazdy, miejsca w jakich porusza się pojazd czy częstotliwość korzystania z aplikacji. Nowością jest także rozłożenie opłat na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów. Propozycja zakupu polis marki YU! będzie kierowana do osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych stanowiących podstawę do wyliczenia składki poszczególnych ubezpieczeń. 

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.