partner serwisu

Xiaomi udostępnia swoją aplikację kalkulator dla wszystkich

Xiaomi udostępnia swoją aplikację kalkulator dla wszystkich
Autor:
Maciej Gajewski
Data publikacji:
4 września 2017, 14:38
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, kalkulator, miui, xiaomi

Firma Xiaomi, znana ze sprzedawania telefonów na bardzo niskiej marży, zaczyna udostępniać wszystkim za darmo fragmenty opracowanego dla nich oprogramowania. Właśnie udostępniła wszystkim zainteresowanym swój wielofunkcyjny kalkulator.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Nie przychodzi nam do głowy żaden telefon, na pokładzie którego nie byłaby zainstalowana jakaś aplikacja do rachowania. Wbudowane w przeróżne odmiany Androida kalkulatory są jednak różnej jakości i funkcjonalności. Jedne są na tyle rozbudowane i dobrze zaprojektowane, że nie pozostawiają użytkownikom zbyt wiele do życzenia. Inne przypominają zabawki dla dzieci, pozwalające tylko na najprostsze obliczenia. Dlatego też w Sklepie Play roi się od alternatywnych, bardziej rozbudowanych kalkulatorów dla bardziej wymagającego użytkownika. Do tego grona dołączył właśnie Xiaomi Mi Calculator, aplikacja ciekawa z dwóch powodów. Po pierwsze, do tej pory była ona częścią bazującego na Androidzie systemu operacyjnego MIUI. Po drugie, bardziej istotne: jest to bardzo dobra aplikacja.

Xiaomi Mi CalculatorNie tylko matematyka, ale również wiele innych przeliczeń.
 

Mi Calculator wymaga posiadania Androida w edycji Jelly Bean lub nowszej. Poza typową funkcjonalnością, jaką jest wykonywanie podstawowych działań, program od Xiaomi oferuje funkcje matematyczne przydatne bardziej zaawansowanym użytkownikom. Aplikacja potrafi przeliczać funkcje trygonometryczne, logarytmy i wiele więcej. Zapisuje też w pamięci historię wszystkich działań, co pomaga sprawdzić czy w którymś miejscu nie wprowadziliśmy złej wartości. Jest też świetnym konwerterem miar i wag, oferując przeliczenia jednostek w wielu kategoriach. Posiada nawet wbudowany przelicznik walut, który jest codziennie aktualizowany o bieżące kursy. A wszystko to w czytelnej oprawie i wygodnym, łatwym do przyswojenia interfejsie. To bez wątpienia jeden z najlepszych kalkulatorów w Sklepie Play i świetna promocja telefonów Xiaomi.

Prosty, a jednak zaawansowany
Xiaomi Mi Calculator

Mi Calculator pod prostym interfejsem ukrywa potężne narzędzie do przeliczeń. Kalkulator ten pozwala na dokonywanie prostych i zaawansowanych obliczeń, posiada przelicznik miar i wag, a nawet kursów walut.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.