partner serwisu

Windows 10 Insider Preview build 14376 dziś, Anniversary Update 2. sierpnia

Windows 10 Insider Preview build 14376 dziś, Anniversary Update 2. sierpnia
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
29 czerwca 2016, 10:51
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
anniversary update, microsoft, windows 10, windows 10 insider preview build 14376, windows insider

Za pośrednictwem oficjalnego blogu Microsoft poinformował o udostępnieniu kolejnej kompilacji testowej Windows 10 Insider Preview build 14376. Najprawdopodobniej w wyniku błędu poznaliśmy także datę debiutu dużej aktualizacji dla najnowszego systemu operacyjnego rodem z Redmond. Anniversary Update ma zostać wydany 2. sierpnia.

Dziennikarze portalu Windows Central wypatrzyli na jednej ze stron Microsoftu informację o tym, że uaktualnienie Anniversary Update będzie dostępne już od 2. sierpnia. Publikacja została udostępniona najprawdopodobniej przez przypadek, bo zawierała jedynie nagłówek bez żadnych dodatkowych informacji i bardzo szybko zniknęła z internetu. Microsoft do dziś nie podał dokładnej daty udostępnienia aktualizacji Anniversary Update. Oficjalnie wiemy, że uaktualnienie zadebiutuje tego lata, a jego nazwa wskazuje, że będzie to przełom lipca i sierpnia, dlatego wydaje się, że przypadkowo ujawniony termin jest bardzo prawdopodobny.

Tym czasem uczestnicy programu Windows Insider korzystający z szybkiego kręgu aktualizacji mogą pobierać i instalować kolejną kompilację testową Windows 10 Insider Preview build 14376. Jak zapowiadano wcześniej, próżno szukać w niej nowych funkcji i rozwiązań, bo na kilka tygodni przed wydaniem Anniversary Update Microsoft skupia się na usuwaniu błędów i problemów obecnych w udostępnianych wersjach testowych.

Wśród wielu mniejszych poprawek znalazła się jedna, z której ucieszą się polscy użytkownicy testowych wersji najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu. W Windows 10 Insider Preview build 14376 naprawiono błąd powodujący duplikowanie polskich znaków w uniwersalnych aplikacjach. Problem był najbardziej uciążliwy w przypadku programu Poczta, bo poprawianie wszystkich błędów zabierało sporo czasu.

Windows 10 Insider Preview build 14376 mogą już pobierać i instalować wszyscy uczestnicy programu Windows Insider korzystający z szybkiego kręgu aktualizacji.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.