partner serwisu

Windows 10 Insider Preview build 10162 już dostępny w postaci obrazów ISO

Windows 10 Insider Preview build 10162 już dostępny w postaci obrazów ISO
Autor:
Marek Kowalski
Data publikacji:
4 lipca 2015, 19:04
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
10162, insider preview, microsoft, windows, windows 10, windows insider

Wczoraj informowaliśmy o udostępnieniu przez Microsoft kolejnej, bardzo ważnej aktualizacji wydania testowego Windows 10 Insider Preview oznaczonego jako build 10162. Dziś z tej wersji systemu mogą korzystać również osoby, które dotychczas nie zdecydowały się na instalację testowego wydania systemu i nie mogą skorzystać z dostępnych "insidersom" (jak nazywa testerów Windows sam Microsoft) aktualizacji.

Microsoft nie ukrywa, a wręcz podkreśla duże znaczenie aktualizacji testowego wydania Windows 10 do kompilacji o numerze 10162. Wszystkie oficjalne źródła producenta Windows jednoznacznie sugerują, iż właśnie ta kompilacja jest najstabilniejszym jak dotąd testowym wydaniem systemu Windows 10. Biorąc pod uwagę rychłą premierę rynkową finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego, która ma odbyć się już 29 lipca br - należy domniemywać, że szeroko popularyzowana przez Microsoft kompilacja 10162 to wydanie bliskie już finalnej wersji Windows 10.

Według wcześniejszych informacji, oprócz aktualizacji typu fast dostępnej dla testerów, którzy na posiadanych już maszynach testowych pracujących pod kontrolą Windows 10 Insider Preview ustawili dostęp do szybkich wersji aktualizacji, Microsoft miał po weekendzie udostępnić również niezależne obrazy ISO z systemem Windows 10 Insider Preview build 10162. Weekend wciąż mamy i już wiadomo, że Microsoft nie czekał tak długo. 

Każdy zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem najnowszej, bliskiej wydaniu finalnemu kompilacji systemu może pobrać odpowiedni obraz systemu Windows 10 z udostępnionej przez Microsoft witryny. Oczywiście dostępne jest również polskojęzyczne wydanie najnowszych "okienek".

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.