partner serwisu

Windows 10 Insider Preview build 10159 - kolejna wersja poglądowa już dostępna

Windows 10 Insider Preview build 10159 - kolejna wersja poglądowa już dostępna
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
1 lipca 2015, 11:31
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
build 10159, ekran logowania, hero wallpaper, insider preview, microsoft, tapera hero, windows, windows 10, windows insider

Microsoft postanowił dać prztyczka w nos naszym wczorajszym zapewnieniom o tym, że Windows 10 Insider Preview build 10158 to ostatnia poglądowa wersja najnowszego systemu operacyjnego przed jego oficjalną premierą i po niemal 24 godzinach udostępnił kolejną kompilację oznaczoną numerem 10159.

Pojawienie się Windows 10 Insider Preview build 10159 jest niemałym zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się, że wcześniejsza kompilacja będzie ostatnią zaprezentowaną przed oficjalną premierą wyznaczoną na 29. lipca, jednak Microsoft postanowił przekazać w ręce użytkowników kolejną wersję testową. Oznaczony numerem 10159 wariant to tylko dwie zmiany, które rzucą się w oczy testerów. Pierwsza z nich to odświeżony ekran logowania, na którym obraz profilowy i informacje o użytkowniku zostały wycentrowane, a druga to nowy obraz tła. Mamy oczywiście na myśli tapetę, którą nazwano Hero.

Windows 10 Insider Preview build 10159 to także poprawki 300 błędów. Mają one pozytywnie wpłynąć na pracę systemu oraz ogólny jego odbiór przez użytkowników. Najnowsza testowa kompilacja dostępna jest już dla nielicznych uczestników programu Windows Insider, którzy zdecydowali się na pobierania aktualizacji z szybkiego kręgu. Reszta będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i zaczekać kilka godzin na pojawienie się uaktualnienia w usłudze Windows Update. 

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.