partner serwisu

Unikaj mandatów z aplikacją AutoRadar

Unikaj mandatów z aplikacją AutoRadar
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
12 maja 2017, 13:12
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
antyradar, automapa, autoradar, mandat

AutoRadar to narzędzie, które pozwala wymieniać się informacjami drogowymi z innymi kierowcami w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu dowiesz się gdzie doszło do wypadku czy też gdzie nasilają się kontrole. Do tej pory AutoRadar dostępny był jedynie dla użytkowników płatnej aplikacji AutoMapa - od teraz można z niego korzystać bez opłat.

Darmowych aplikacji na smartfony jest całe mnóstwo, jednak nie wszystkie posiadają tak przydatne narzędzie, jakim jest AutoRadar. Oprogramowanie działa podobnie do radia CB Radia - każdy korzystający z AutoRadaru kierowca ma możliwość dodania do mapy punktów informacyjnych, z których skorzystają użytkownicy przebywający w tej samej lokalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zawczasu uniknąć korków, ominąć roboty drogowe czy zdjąć nogę z gazu, by uniknąć mandatu. W sklepie Google Play udostępniono właśnie najnowszą wersję AutoMapy, która zintegrowana jest z narzędziem AutoRadar. Z tego ostatniego skorzystać mogą wszyscy kierowcy - również Ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy lub też, którym wygasła licencja czasowa.

Pobierając AutoMapę po raz pierwszy, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, podczas którego może zapoznać się ze wszystkimi możliwościami AutoMapy i AutoRadaru. Po zakończeniu testów, użytkownicy nadal mogą korzystać ze wszystkich możliwości AutoRadaru - nawet, jeśli nie posiadają licencji (...) - Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Autoradar w nawigacji AutoMapa

Aktualizacja przynosi również wiele zmian ułatwiających korzystanie z nawigacji, w tym prezentację w menu kontekstowym współrzędnych geograficznych wybranego miejsca czy możliwość automatycznego włączania zapisu śladu GPS. Po tygodniowym okresie testowym, jeśli będziemy chcieli korzystać również z głównej funkcji AutoMapy, konieczne będzie opłacenie abonamentu w jednym z wybranych wariantów:

  • 7 dni - 9,99 zł
  • 90 dni - 36,99 zł
  • rok - 89,99 zł
Polecamy
Automapa

AutoMapa to bardzo popularna i bardzo dobra nawigacja samochodowa dostępna również na Androida. Jej możliwości obejmują nie tylko obliczanie trasy i prezentowanie jej na mapie 3D, ale także, wśród wielu innych funkcji, dostarczanie informacji na temat utrudnień i zagrożeń na drodze. 

pisicholik
2017.05.15, 08:50
Dla EZG (entuzjastów zbędnych gadżetów) - Yanosik nie wystarczy, AM też nie ?
Z pewnością 'interesująca' promocja...