partner serwisu

UberEATS z systemem rekomendacji

UberEATS z systemem rekomendacji
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
13 listopada 2017, 20:15
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
jedzenie z aplikacji, rekomendacje, uber, ubereats, zamawianie jedzenia

Zamawianie jedzenia jest coraz wygodniejsze dzięki aplikacjom na smartfona takim jak UberEATS. Problematyczny może być jednak sam wybór dania - często przeglądając oferty restauracji nie do końca wiemy na co mamy ochotę. Nieodzowną pomocą może w tym przypadku okazać się system rekomendacji oraz kilka innych nowości UberEATS.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Pierwszą zmianą jest wprowadzenie pięciogwiazdkowej skali ocen danej restauracji oraz publicznych komentarzy. Dzięki temu użytkownicy będą wiedzieli, która knajpka cieszy się większym powodzeniem. Ulubione restauracja będzie można dodać do listy, która pojawi się od razu po uruchomieniu aplikacji. Najważniejszy jest jednak samy system rekomendacji. Na podstawie poprzednich zamówień aplikacja poleci nam wybrane danie ze wskazanej restauracji np. jeśli w ubiegłym tygodniu zamawialiśmy krewetki z lokalu "A", to po wybraniu lokalu "B" aplikacja pokaże nam w pierwszej kolejności dostępne w nim owoce morze. Działa to dokładnie tak jak polecane filmy na Netflixie czy muzyka na Spotify.

1Oceny pomogą też dowiedzieć się właścicielom restauracji gdzie popełniają błędy i na co ich klienci zwracają największą uwagę.

 

UberEATS to odrębna aplikacja firmy Uber łączącej prywatnych kierowców z klientami szukającymi transportu. Wzorem Pyszne.pl, UberEATS pozwala zamawiać jedzenie z lokalnych restauracji oraz płacić poprzez aplikację. Atutem jest m.in. stała stawka za dowóz - Uber pobiera 9,99 zł niezależnie od odległości. Niestety w Polsce usługa działa jedynie w Warszawie oraz w centrum Poznania. Na ten moment nie wiemy kiedy firma rozszerzy w naszym kraju swoją działalność o pozostałe miejscowości. Przypominamy, że na UberEats można zagłosować w naszym plebiscycie na najlepsze usługi i aplikacje mobilne Tech Awards 2017.

Tech Awards
2019.10.16, 18:56
Jakie restauracje posiada ta aplikacja? Czy można tam zamówić jedzenie z http://www.oto-sushi.pl ?