partner serwisu

Profil Jarosława Kuźniara na Facebooku został usunięty! Za co Facebook może usunąć konto? [AKTUALIZACJA]

Profil Jarosława Kuźniara na Facebooku został usunięty! Za co Facebook może usunąć konto? [AKTUALIZACJA]
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
16 czerwca 2015, 03:53
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
administrator, facebook, jarosław kuźniar, konto, kuźniar, likwidacja konta, profil, usunięcie konta, usunięcie profilu na facebooku

Jak poinformował na Twitterze jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, Jarosław Kuźniar, jego profil na Facebooku został usunięty przez administrację serwisu za rzekome naruszenie standardów społeczności na podstawie zgłoszenia od jednego z użytkowników. Czym są te standardy i za co Facebook może usunąć czyjś profil? Wyjaśniamy.

Facebook rządzi się swoimi własnymi prawami. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy twórca serwisu internetowego może ustalić własny regulamin, a za złamanie zasad karać użytkowników na różne sposoby, w tym również kasując jego konto w portalu. To właśnie spotkało Jarosława Kuźniara, który kilka godzin temu poinformował na Twitterze, że jego konto zostało usunięte z Facebooka.

Jak się okazało chwilę później, usunięcie konta nastąpiło w wyniku naruszenia standardów społeczności serwisu, zgłoszone przez jednego z jego użytkowników.

Profil Jarosława Kuźniara na Facebooku został usuniety
żródło: //twitter.com/krisgantner/status/610550215016345600

Choć nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czym aż tak bardzo naraził się Jarosław Kuźniar, że niezbędne były tak radykalne działania ze strony administracji serwisu - on sam twierdzi, że nie zrobił nic złego - to uznaliśmy, że warto nieco przybliżyć Wam standardy społeczności Facebooka, żeby to, co spotkało znanego dziennikarza nie stało się także Waszym udziałem.

Zagrożenie bezpieczeństwa, działania autodestrukcyjne, przemoc seksualna

Facebook nie dopuszcza publikowania informacji, postów czy zdjęć mogących wywołać uczucie zagrożenia u innych użytkowników (jak np. groźby) bądź naruszających poczucie bezpieczeństwa publicznego (zapowiedź zamachu terrorystycznego jest tu dobrym, choć mocnym przykładem). Administracja serwisu nie dopuszcza także otwartego popierania organizacji niebezpiecznych, czyli prowadzących działalność terrorystyczną lub - bardziej ogólnie - działających niezgodnie z prawem. Niedopuszczalne są także treści i działania autodestrukcyjne (np. zapowiedź czy popieranie samobójstwa). Także wszelkie materiały i treści propagujące przemoc i wykorzystywanie seksualne są absolutnie zakazane. Facebook zakazuje także ataków (tzw. mowy nienawiści lub bardziej otwartych gróźb) pod adresem osób publicznych. Nie wolno Wam też nękać i prześladować innych użytkowników serwisu.

Poszanowanie innych osób

Facebook dość restrykcyjnie podchodzi do kwestii nagości. Pozwólcie, że zacytujemy tu zasady dotyczące właśnie tego zagadnienia.

"Usuwamy zdjęcia osób z obnażonymi genitaliami lub pośladkami. Ograniczamy też publikowanie zdjęć kobiecych piersi z widocznym sutkiem, natomiast zawsze zezwalamy na zamieszczanie zdjęć matek karmiących piersią lub zdjęć przedstawiających piersi z bliznami po zabiegu mastektomii. Zezwalamy także na publikację zdjęć obrazów, rzeźb i innych dzieł sztuki przedstawiających nagie postacie. Ograniczenia wyświetlania treści przedstawiających zarówno nagość, jak i czynności seksualne dotyczą także materiałów cyfrowych, chyba że opublikowano je w celach edukacyjnych, rozrywkowych lub satyrycznych. Niedozwolone są wyraźne obrazy przedstawiające stosunek płciowy. Usuwamy również szczegółowe opisy czynności seksualnych".

Jednakże nie tylko nagość jest niedopuszczalna. Na Facebooku nie ma mowy o propagowaniu nienawiści, co można rozumieć jako ataki na innych użytkowników z powodu m. in. ich rasy, płci oraz tożsamości płciowej, choroby lub niepełnosprawności, narodowości i przynależności etnicznej, orientacji seksualnej i wyznawanej religii. Co ciekawe - nie uwzględniono tu wieku, który w wielu przypadkach również może być powodem niedopuszczalnych zachowań.

Ochrona konta i informacji osobistych

Wymogiem Facebooka jest korzystanie z prawdziwych danych osobowych. Użycie własnego imienia i nazwiska jest warunkiem, który trzeba spełnić, żeby zostać użytkownikiem serwisu. I choć administratorzy nie zawsze mają możliwość weryfikowania podanych danych, to jeśli okaże się, że użyliście nieprawidłowych lub niepełnych danych, może usunąć Wasze konto. Może też zrobić to samo, jeśli korzystacie z kilku różnych kont w serwisie.

Zabroniony jest też - naprawdę, uwierzcie! - spam na Facebooku. Użytkownik spamujący musi liczyć się z naprawdę poważnymi konsekwencjami. Tak samo, jak ten, który wykorzystuje serwis do działań niezgodnych z prawem, jak np. oszustw. Również podawanie nieprawdziwych danych w celu zbierania polubień (czyli budowanie tzw. farm fanów) jest zakazane.

Którą z tych zasad naruszył Jarosław Kuźniar, że aż trzeba było usunąć jego konto na Facebooku? Prawdę mówiąc, nie bardzo potrafimy odpowiedzieć, choćby teoretycznie, na to pytanie. Mamy jednak nadzieję, że uczyni to sam serwis - z pewnością zadamy to pytanie osobom odpowiedzialnym za kontakt z mediami. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli przybliżyć Wam powody tak drastycznego działania administracji serwisu.

[AKTUALIZACJA] W tej chwili konto Jarosława Kuźniara na Facebooku ponownie działa. Najwyraźniej więc stwierdzono, że któryś z facebookowych adminów nieco się rozpędził, usuwając profil, a zgłoszenie od innego użytkownika było prawdopodobnie na wyrost. Sądzimy też, że również pewien szum medialny wokół całej sprawy, w tym i nasz artykuł, mógł mieć wpływ na zmianę decyzji Facebooka, choć tego - bardzo możliwe - nie dowiemy się nigdy na sto procent.

mojko309
2015.06.16, 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.
OdpowiedzRaportowany11
zydowski oned
2015.06.16, 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu
Edytowane przez autora (2015.06.16, 06:57)
OdpowiedzRaportowany11
ciapa2000
2015.06.16, 06:52
i bardzo dobrze jedna wielka cala klika pro rzadowa
Onejski
2015.06.16, 06:52
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!
Ciekawość
2015.06.16, 06:57
'polaczku'? Tylko chazar tak pisze, Chazarze. Może łatwiej by ci było używać jidisz?
Ciekawość
2015.06.16, 06:58
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posadam kontaq na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia poza jedną właściwą jaką jest PeOmatolandia. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu
Co chcesz przez to powiedzieć?
leszek p0
2015.06.16, 07:04
Zbiera owoce tego co zasiał POpapraniec.
pawelski57
2015.06.16, 07:08
cytat z regulaminu FB '''Administracja serwisu nie dopuszcza także otwartego popierania organizacji niebezpiecznych, '''

w tym zdaniu jest wszystko czego Kużniar się dopuścił i za co został usunięty z FB bo proszę sobie odpowiedzieć na pytanie:
Jaką organizację od ponad 8 lat jawnie i bezczelnie wspiera Kużniar ?
ojciec jacek
2015.06.16, 07:09
Przepraszam czy Facebook jest agenda buraczanego Pisu? Bo wszystko na to wskazuje. Zreszta korzenienie twórcy Facebooka głęboko pasują do ideologii Pisu? Precz z buraczanym Fejs-zbukiem.
pawelski57
2015.06.16, 07:11
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.


Kużniar z wyglądu to raczej taki chłopek,daleki kuzyn wujka Władka zza Buga
kaziunka
2015.06.16, 07:11
Usunęli konto? A takie było piękne! 'Amrykanskie'! Szkoda!

Chyba się wezmę i potnę. Naprawdę! :-)
pawelski57
2015.06.16, 07:13
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:09
Przepraszam czy Facebook jest agenda buraczanego Pisu? Bo wszystko na to wskazuje. Zreszta korzenienie twórcy Facebooka głęboko pasują do ideologii Pisu? Precz z buraczanym Fejs-zbukiem.A leki wzięte?
ojciec jacek
2015.06.16, 07:21
pawelski57 @ 2015.06.16 07:13
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:09
Przepraszam czy Facebook jest agenda buraczanego Pisu? Bo wszystko na to wskazuje. Zreszta korzenienie twórcy Facebooka głęboko pasują do ideologii Pisu? Precz z buraczanym Fejs-zbukiem.A leki wzięte?

Chciałem ale wszystkie psychotropy Pisuardom wysprzedali.
evit
2015.06.16, 07:27
Cóż,za sam wygląd go zdjęli.Bycie współczesną białą nedzą,to nie tylko oddawanie zużytego towaru do sklepu.No i jeszcze te jego 'błyskotliwe'komentarze.Sorry gregory,życie bywa przewrotne.
pawelski57
2015.06.16, 07:34
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:21
pawelski57 @ 2015.06.16 07:13
(...)A leki wzięte?

Chciałem ale wszystkie psychotropy Pisuardom wysprzedali.


Faktycznie ciężki przypadek z ciebie,zapewne takich leków co by ci POmogły jeszcze nie wynaleziono,proponuję ci dalsze leczenie DOPALACZAMI od tego na pewno nie zmądrzejesz ale przynajmniej w główce się bardziej POpierdoli z czego ty i twoja rodzina będziecie zadowoleni.
ojciec jacek
2015.06.16, 07:40
pawelski57 @ 2015.06.16 07:34
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:21
(...)

Chciałem ale wszystkie psychotropy Pisuardom wysprzedali.


Faktycznie ciężki przypadek z ciebie,zapewne takich leków co by ci POmogły jeszcze nie wynaleziono,proponuję ci dalsze leczenie DOPALACZAMI od tego na pewno nie zmądrzejesz ale przynajmniej w główce się bardziej POpierdoli z czego ty i twoja rodzina będziecie zadowoleni.

Dziękuję za troskliwe podejście do zagadnienia ale buraczane pisowskie barachła niech sie mną i moją rodziną nie interesują , bo jeszcze tak nisko nie upadłem.
darek1611
2015.06.16, 07:41
A ja myślałem że sam je zwrócił i powiedział, że mu nie pasowało...
facetzgdyni
2015.06.16, 08:00
po co takiemu młotowi konto na FB?
Van Maart
2015.06.16, 08:01
następnym ruchem długo oczekiwany przez społeczność kaftan bezpieczeństwa..
ojciec jacek
2015.06.16, 08:03
Van Maart @ 2015.06.16 08:01
następnym ruchem długo oczekiwany przez społeczność kaftan bezpieczeństwa..

Tylko w Pisie ubiorem służbowym jest kaftan bezpieczeństwa, dlaczego miałby go używać Kuźniar?
pawelski57
2015.06.16, 08:11
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:40
pawelski57 @ 2015.06.16 07:34
(...)


Faktycznie ciężki przypadek z ciebie,zapewne takich leków co by ci POmogły jeszcze nie wynaleziono,proponuję ci dalsze leczenie DOPALACZAMI od tego na pewno nie zmądrzejesz ale przynajmniej w główce się bardziej POpierdoli z czego ty i twoja rodzina będziecie zadowoleni.

Dziękuję za troskliwe podejście do zagadnienia ale buraczane pisowskie barachła niech sie mną i moją rodziną nie interesują , bo jeszcze tak nisko nie upadłem.


Tobą inteligencie spod budki z piwem i kloacznym językiem Niesiołowskiego to powinni się zainteresować oprócz lekarzy psychiatrów także archeolodzy bo takich dinozaurów ze stępionym mózgiem i bezgranicznie POpierających POpaprańców to już ze świecą szukać trzeba ,ale jak widać PO tobie to jeszcze jakiś RODZYNEK się trafi
boni01
2015.06.16, 08:12
Przepraszam ktoś tu mówi o żydach ,porozmawiajcie sobie o tym z parą 'królewska' z krakowa
boni01
2015.06.16, 08:16
JEZU co za swołocz pisobolszewicka ,chyba pół moskwy sie zebrało na tym forum.
Albo zydo-komuszego krymu,krainy kaczorów i kroneshausów.
renata.beer
2015.06.16, 08:18
Jak to Kuźniar nie wie za co? W tym fragmencie jest czarno na białym..'Facebook zakazuje także ataków tzw. mowy nienawiści'.
irka3
2015.06.16, 08:20
No i dobrze , ja dawno stamtąd zwiałam jak zobaczyłam jaki / a ładnie powiem/,burdel i mieszung.Co do żydów , to nie jeden by się zdziwił jakby pobadał swoje korzenie.Oczywiście z tych co tu się tak oburzają.Zacznę od siebie.
miisia
2015.06.16, 08:21
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - więcej czasu dla rodziny. Pozdrawiam serdecznie:)
destar
2015.06.16, 08:22
Jesteś pewien, że piszesz o Kuźniarze? Znając twoje wpisy na forach, odnoszę nieodparte wrażenie, że piszesz o sobie. Czy każdy z PiS -uaru to sierota po komunie, marzacy o powrocie cenzury?
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu

ojciec jacek
2015.06.16, 08:28
pawelski57 @ 2015.06.16 08:11
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:40
(...)

Dziękuję za troskliwe podejście do zagadnienia ale buraczane pisowskie barachła niech sie mną i moją rodziną nie interesują , bo jeszcze tak nisko nie upadłem.


Tobą inteligencie spod budki z piwem i kloacznym językiem Niesiołowskiego to powinni się zainteresować oprócz lekarzy psychiatrów także archeolodzy bo takich dinozaurów ze stępionym mózgiem i bezgranicznie POpierających POpaprańców to już ze świecą szukać trzeba ,ale jak widać PO tobie to jeszcze jakiś RODZYNEK się trafi

Panie Pawelski dobra rada wsadź pan swój wścibski nos w wasz pisowski gnój i tam Pan sobie pluskaj, poczuje Pan jak fajnie śmierdzi. To Pis tak śmierdzi. Bez odbioru pisowski dupku.
onetom
2015.06.16, 08:35
Onejski @ 2015.06.16 06:52
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!

Ależ z Ciebie prymitywek. Rzeczywiście nie widzisz co to za człowiek ?
antymichnik
2015.06.16, 08:35
Kuźniar to wyjątkowy cham i wcale się nie dziwię, że jego konto zostało zablokowane.
OdpowiedzRaportowany10
bemax
2015.06.16, 08:36
Ohhh jaki biedny ten TVN-owski pajacyk. Szkoda, że Onet jeszcze promuje takie byle coś.
Anonim
2015.06.16, 08:41
Jednego TROLA mniej :)
kornik52
2015.06.16, 08:42
Onejski @ 2015.06.16 06:52
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.

'Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam'
No wlasnie NIE OMIJASZ i opluwasz oraz szczekasz 'jezykiem milosci' trolli PO. Bluznisz na Polakow, bluznisz na Boga a kochasz tylko siebie i Kuzmiara. Obetrzyj buzie bo piana ci po brodzie scieka.


Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!

jaga77
2015.06.16, 08:45
Czekam jak pan Kużniar zostanie fizycznie usunięty z życia publicznego
Mam nadzieję,że sam się nie usunął ze względów reklamowych bo niesądzę aby miał wymaganą oglądalność w tvn.
Tak czy siak ja bym się z nim po męsku rozliczył
anna.reszke
2015.06.16, 08:46
zadufany bubek
polis.serwis
2015.06.16, 08:50
nie dość że prymitywek to jeszcze zdebilizowany - pluje jadem i bluzga informując jednocześnie że jak mu się coś nie podoba to omija i nie pluje i nie bluzga - logika peowca
onetom @ 2015.06.16 08:35
Onejski @ 2015.06.16 06:52
(...)Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!

Ależ z Ciebie prymitywek. Rzeczywiście nie widzisz co to za człowiek ?

gadzet1964
2015.06.16, 08:53
Widzę te wasze wypociny i śmiać mi się chce. W Polsce podobno jest demokracja i każdemu tu wolno żyć, wypowiadać się., posiadać konto na fs. Dzisiaj taki Pan Stonoga pomógł zamknąć konto Kużniara na fs i chwali się tym w internecie, a po wyborach wszystkim wam pozamyka konta na portalach społecznościowych i odetnie internet żeby nikt nie mógł wypowiadać się na jego temat źle. Już w historii się zdarzało że po plecach robotników i mieszczan wpinali się dyktatorzy. Osoby które na to zwracały uwagę nazywali odszczepieńcami i kapusiami.Kuzniar wytykał te dyktatorskie zapędy i wyśmiewał i to jego wolny głos.
A co do żydów to przypomnijcie sobie ile w Polsce było pisarzy, lekarzy i innych osób którzy byli przykładem miłości do Polski.
pawelski57
2015.06.16, 08:58
ojciec jacek @ 2015.06.16 08:28
pawelski57 @ 2015.06.16 08:11
(...)


Tobą inteligencie spod budki z piwem i kloacznym językiem Niesiołowskiego to powinni się zainteresować oprócz lekarzy psychiatrów także archeolodzy bo takich dinozaurów ze stępionym mózgiem i bezgranicznie POpierających POpaprańców to już ze świecą szukać trzeba ,ale jak widać PO tobie to jeszcze jakiś RODZYNEK się trafi

Panie Pawelski dobra rada wsadź pan swój wścibski nos w wasz pisowski gnój i tam Pan sobie pluskaj, poczuje Pan jak fajnie śmierdzi. To Pis tak śmierdzi. Bez odbioru pisowski dupku.


Dziękuje ci 'panie''nad człowieku''wykształcony inaczej' że raczyłeś dyskutować ze mną marnym PIS-owskim pod człowiekiem,wiele nauczyłem się od ciebie,zwłaszcza kultury ,widać że uczycie się od swoich pierwowzorów Niesiołowskich czy Kutzów albo od bywalców u Sowy&POpaprańcy.
Jeszcze raz wielkie dzięki.
A co do dopalaczy to nie odstawiaj bo będziesz ODSTAWAŁ od swojego BYDŁA-myślą,słowem i uczynkiem
pawelski57
2015.06.16, 09:00
boni01 @ 2015.06.16 08:12
Przepraszam ktoś tu mówi o żydach ,porozmawiajcie sobie o tym z parą 'królewska' z krakowa


Prędzej z ustępującą BIG LADY
2015.06.16, 09:01
Ciekawe, że Facebook nie usuwa kont rasistów, faszystów, feministek domagających się kastracji wszystkich mężczyzn, jihadystów domagających się wprowadzania prawa sharia w Europie... A jakiś taki jeden dziennikarz nagle 'narusza normy'.
nabuchodonozor40
2015.06.16, 09:08
Jeszcze jeden tzw. 'celebryta' który wszystko wie i potrafi
kris077
2015.06.16, 09:08
kaziunka @ 2015.06.16 07:11
Usunęli konto? A takie było piękne! 'Amrykanskie'! Szkoda!

Chyba się wezmę i potnę. Naprawdę! :-)
:-)
Edytowane przez autora (2015.06.16, 09:09)
maria.luczak
2015.06.16, 09:09
kochani wiecej szacunku. oblewacie czlowieka pomyjami i cieszycie sie z tego. najpierw spojrzcie na siebie samych a jesli jestescie bez skazy 'w co watpie' oceniajcie.
duch bolka501
2015.06.16, 09:11
Ja myślę że konto J.Kuźniara na Facebooku zostało usunięte ponieważ tam się chwalił
i instruował jak można robić przekręty w USA !! Chodzi o to jak opisywał 'zakupy'
w Walmartcie. Kupował różny sprzęt a gdy już był mu nie potrzebny zwracał do sklepu, nawet po dwóch tygodniach!!! Robi przekręty i jeszcze dumny z tego chwali się!!!
xandercage
2015.06.16, 09:20
Wystarczy napisać coś o pedałach itp., żeby mieć na przynajmniej 12 godzin zablokowany dostęp do żydbuka. Kilka razy już mnie to spotkało, śmiechu było co niemiara ze strony znajomych :)
kris077
2015.06.16, 09:27
Onejski @ 2015.06.16 06:52
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!
'Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam'--- ' Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy' .Idź do lekarza... tylko tego od nóg bo na głowę już za późno.
billy elliot
2015.06.16, 09:34
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu

Ale ty jesteś gupi...
awajz
2015.06.16, 09:34
zydowski oned po co ci fejs czy tvn? masz wszak niepolską gazetę codziennie i republikę, to prawie to samo co ci przebierańcy wolnościowi
sopel55
2015.06.16, 09:47
Pański czas też POwoli dobiega końca.
misiuk
2015.06.16, 09:50
Oto 'wspaniały' sukces pis-troli. Putin cały w skowronkach że jego wspaniała firma z Petersburga działa pełną parą
kaz470
2015.06.16, 09:50
Pan Kużniar niedługo skończy jak pan Durczok bo już mu woda sodowa do głowy uderzyła
shamrock
2015.06.16, 10:06
Od kilku dni na kilku profilach/serwisach nawoływano do masowego zgłaszania konta Kuźniara (i kilku innych, w tym oficjalnego profilu PO) jako naruszającego standardy. Zadziałał prosty algorytm. Przy przekroczeniu odpowiedniej liczby zgłoszeń konto jest usuwane automatycznie. Żaden to spisek FB. Co więcej taką akcję można odwalić z jakimkolwiek kontem. Wystarczy dobrze zmobilizować zgłaszających.
terlek
2015.06.16, 10:16
Jak napisałem Kuźniarowi prześmiewczy komentarz na jego twweta to zaraz mnie zablokował. Taki to palant. No to teraz ma za swoje. Tak trzymać i nie popuszczać temu dziennikarzynie od siedmiu boleści.
tom197
2015.06.16, 10:24
Szanowna redakcjo.Zanim napiszecie jakiś artykuł to prosze się dokładnie dowiedzieć co i jak z tym profilem.Usunięcie nastapiło nie po jednym zgłoszeniu tylko na profilu Stonogi była akcja: ZGŁASZAMY PROFIL KUŹNIARA. Tam poszło kilka jak nie kilkanaście tysiecy zgłoszeń.A ten zrzut z ekranu,który prezentujecie z FB to już konsekwencja tych zgłoszeń.Trzeba śledzić 100nogę to się wie.
irek.rz
2015.06.16, 11:15
TO POCZĄTEK KOŃCA !!!
Dywansky
2015.06.16, 11:16
Zarzucacie facetowi mowę nienawiści a sami plujecie na niego. Czyż nie jest to czysty przykład hipokryzji?
dominik0512
2015.06.16, 11:41
Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy ??????!!!!! Chyba nie .
adalbert.boski
2015.06.16, 11:47
Kuźniar sobie nagrabił i już mu dziękujemy. Niech szuka innej roboty. Jakiejś czystej i lekkiej. Np. paść gęsi, karmić gołębie, wychodzić z psem. Mało płatne? No to będzie jeszcze gorzej;-))))
OdpowiedzRaportowany10
rafirafi76
2015.06.16, 11:54
Błąd w tytule artykułu.
Jak tego typka można nazywać dziennikarzem ?
miś1969
2015.06.16, 12:01
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu


Marzy ci się zamordyzm i zamykanie ludziom gęby? Trzymanie na łańcuchach? Jak na prowokatora to jesteś wyjątkowym prostakiem o bardzo ubogim faszystkowskim wręcz swiatopoglądzie
miś1969
2015.06.16, 12:04
jaga77 @ 2015.06.16 08:45
Czekam jak pan Kużniar zostanie fizycznie usunięty z życia publicznego
Mam nadzieję,że sam się nie usunął ze względów reklamowych bo niesądzę aby miał wymaganą oglądalność w tvn.
Tak czy siak ja bym się z nim po męsku rozliczył


A ja się mogę założyc ze 'kozak ' jesteś tylko w internecie
jankbur
2015.06.16, 12:17
Jarosław Kuźniar blokuje wszystkich, którzy piszą prawdę o nim, nie można nawet podyskutować, kto ma odmienne zdanie ten jest wróg pseudo-dziennikarza TVN24.
On już sobie tak nagrabił, że już dawno powinnen wylecieć z telewizji, nie zapomnę mu nigdy komentarza z dnia 10 kwietnia 2010r. przed katastrofą smoleńską.
swita
2015.06.16, 12:37
Za usunięciem profilu stoją 'psy łańcuchowe imperializmu'. Najgłupsze stwierdzenie Pana Kuźniara. Wszyscy winni, tylko nie KUŻNIAR. Szczęście, że istnieje Pan Stonoga. Może Pan jeszcze wymienić wszystkich, którzy się z Panem nie zgadzają, czyli PiS-owców.
mrok630
2015.06.16, 12:52
Co za tragedia, Panu Kuźniarowi 'zabrano' zabawkę o nazwie Facebook. Może i dobrze, trzeba wiedzieć w jaki sposób należy się bawić :)
2015.06.16, 12:54
Onejski @ 2015.06.16 06:52
mojko309 @ 2015.06.16 06:44
Bez tej informacji oraz wszystkich innych dotyczących bystrego Kuźniara moje życie byłoby taki ubogie. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jego zdanie na temat zakupów i zwrotu do sklepu po użyciu. Z powodu takich kuźniarów czasem trzeba udawać że nie zna się polskiego za granicą.Ktoś cię zmuszał do czytania informacji Kuźniara? Jesteś typowym polaczkiem, któremu zawiść i zazdrość zalewa oczy. Takie małe, wredne szuje są w całym społeczeństwie - wszystko ich kole w oczy. A już nie daj Boże fakt, ze komuś się powiodło. Wtedy trzeba go opluć, wyzwać, zniszczyć - jesteś jednym z takich. Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam, więc czemu aż tak to boli takiego jak ty? Miłego dnia polaczku i dużo wrażeń w pluciu!


Właśnie tym wpisem pokazałeś, jak można pluć. Zaprzeczasz sam sobie /Mi jak się coś nie podoba, to na to nie patrzę, nie pluję i omijam/.(Nie)miłego dnia po.......u
2015.06.16, 13:01
miś1969 @ 2015.06.16 12:01
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu


Marzy ci się zamordyzm i zamykanie ludziom gęby? Trzymanie na łańcuchach? Jak na prowokatora to jesteś wyjątkowym prostakiem o bardzo ubogim faszystkowskim wręcz swiatopoglądzie


Osądzając sam zostaniesz dokładnie tak samo osądzony. Co do kuźniara - nie potrafi ocenić faktów takimi jakimi są. 'Styl' jakim się posługuje, eliminuje go, jako, podobno, dziennikarza. Tacy ludzie w społeczeństwie nie są nikomu potrzebni. Do tego szafujesz określeniami, o których nie masz zielonego pojęcia.
2015.06.16, 13:09
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:40
pawelski57 @ 2015.06.16 07:34
(...)


Faktycznie ciężki przypadek z ciebie,zapewne takich leków co by ci POmogły jeszcze nie wynaleziono,proponuję ci dalsze leczenie DOPALACZAMI od tego na pewno nie zmądrzejesz ale przynajmniej w główce się bardziej POpierdoli z czego ty i twoja rodzina będziecie zadowoleni.

Dziękuję za troskliwe podejście do zagadnienia ale buraczane pisowskie barachła niech sie mną i moją rodziną nie interesują , bo jeszcze tak nisko nie upadłem.


Chciałoby się powiedzieć, że niżej się nie da, ale ty ukradłeś nawet to dno i lecisz dalej, nawet o tym nie wiesz i nie nazwę ciebie burakiem bo to warzywo w przeciwieństwie do ciebie przedstawia dużą wartość
2015.06.16, 13:13
maria.luczak @ 2015.06.16 09:09
kochani wiecej szacunku. oblewacie czlowieka pomyjami i cieszycie sie z tego. najpierw spojrzcie na siebie samych a jesli jestescie bez skazy 'w co watpie' oceniajcie.


Z tym szacunkiem to do kogo czy czego się odnosisz. Niestety ten oceniany nie zasługuje na żaden szacunek. Styl jego 'dziennikarstwa' to Himalaje kłamliwych oczernień szczególnie opozycji. Nie powinno cie dziwić rozgoryczenie ludzi.miś1969
2015.06.16, 13:56
bokend @ 2015.06.16 13:13
maria.luczak @ 2015.06.16 09:09
kochani wiecej szacunku. oblewacie czlowieka pomyjami i cieszycie sie z tego. najpierw spojrzcie na siebie samych a jesli jestescie bez skazy 'w co watpie' oceniajcie.


Z tym szacunkiem to do kogo czy czego się odnosisz. Niestety ten oceniany nie zasługuje na żaden szacunek. Styl jego 'dziennikarstwa' to Himalaje kłamliwych oczernień szczególnie opozycji. Nie powinno cie dziwić rozgoryczenie ludzi.
Doprawdy? A jakies przykłady jesteś w stanie podac czy po prostu wychodzisz z założenia ze każdy mający inny niż ty światopoglad to wróg?
miś1969
2015.06.16, 13:57
bokend @ 2015.06.16 13:09
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:40
(...)

Dziękuję za troskliwe podejście do zagadnienia ale buraczane pisowskie barachła niech sie mną i moją rodziną nie interesują , bo jeszcze tak nisko nie upadłem.


Chciałoby się powiedzieć, że niżej się nie da, ale ty ukradłeś nawet to dno i lecisz dalej, nawet o tym nie wiesz i nie nazwę ciebie burakiem bo to warzywo w przeciwieństwie do ciebie przedstawia dużą wartość


Jakos właśnej wartości nie pokazujesz. Tym bardziej dziwi twoje oburzenie..
miś1969
2015.06.16, 13:58
bokend @ 2015.06.16 13:01
miś1969 @ 2015.06.16 12:01
(...)


Marzy ci się zamordyzm i zamykanie ludziom gęby? Trzymanie na łańcuchach? Jak na prowokatora to jesteś wyjątkowym prostakiem o bardzo ubogim faszystkowskim wręcz swiatopoglądzie


Osądzając sam zostaniesz dokładnie tak samo osądzony. Co do kuźniara - nie potrafi ocenić faktów takimi jakimi są. 'Styl' jakim się posługuje, eliminuje go, jako, podobno, dziennikarza. Tacy ludzie w społeczeństwie nie są nikomu potrzebni. Do tego szafujesz określeniami, o których nie masz zielonego pojęcia.


Wzajemnie.. Oceniając innych sam podlegasz ocenie. Uważam zatem ze zapytany o przykłady braku obiektywizmu Kużniara będziesz milczał. Bo merytorycznie nie miałbyś zbyt wiele do powiedzenia
apam
2015.06.16, 14:03
Zamknęli to zamknęli. Ale ta sytuacja z kupowaniem rzeczy i oddawaniem do sklepu w USA, to wstyd. Moim zdaniem powinien w ogóle zmienić pracę, bo dziennikarz z niego żaden. Typ Karolaka. Po prostu za dobrze im w życiu i obchodzą ich tylko swoje 4 litery.
gabriel64
2015.06.16, 14:20
A TOBIE KTO PŁACI ZA PISANIE TYCH TEKSTÓW ? TWÓJ IDOL JAREK ? DZIWIE SIĘ, ŻE MASZ KOMPUTER, BO TO U WAS MAŁO POPULARNE, PODOBNIE JAK POSIADANIE KONTA W BANKU....[ quote name='zydowski oned' date='2015.06.16 06:50']Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu[/quote]
gawlikowski
2015.06.16, 15:12
mister wallmart powinien zniknąć zewsząd a już szczególnie z telewizji po tym jak w kilka dni po swojej wpadce z kompromitowaniem Polaków w USA zaczął rozliczać za handel biletami konika z PZPN czyli jednego z działaczy. Ten facet nie ma twarzy i moralności
2015.06.16, 15:27
ojciec jacek @ 2015.06.16 07:21
pawelski57 @ 2015.06.16 07:13
(...)A leki wzięte?

Chciałem ale wszystkie psychotropy Pisuardom wysprzedali.


... chyba PełOfilom, szczególnie teraz jak mają sraczkę przed jesiennymi wyborami. :P
Pradziadek przy saniach
2015.06.16, 16:38
Zapewne Facebook nie wiedział że ma do czynienia z gwiazdą dziennikarską światowego formatu.
prefiks
2015.06.16, 16:48
Skoro stracił twarz, to dziwne gdyby mu profil nie zniknał.
WK
2015.06.16, 16:55
olewam pejs-zbuka i olewam Kuźniara...
silvia mail1
2015.06.16, 16:57
Przecież ten profil istnieje...
onetom
2015.06.16, 17:38
A tak całego Pana Kuźniara nie da się wykasować z tv i radia ? Przecież to wstyd mieć takiego dziennikarza - zero etyki.
2015.06.16, 17:49
miś1969 @ 2015.06.16 13:56
bokend @ 2015.06.16 13:13
(...)


Z tym szacunkiem to do kogo czy czego się odnosisz. Niestety ten oceniany nie zasługuje na żaden szacunek. Styl jego 'dziennikarstwa' to Himalaje kłamliwych oczernień szczególnie opozycji. Nie powinno cie dziwić rozgoryczenie ludzi.
Doprawdy? A jakies przykłady jesteś w stanie podac czy po prostu wychodzisz z założenia ze każdy mający inny niż ty światopoglad to wróg?


Z taką retoryką to właśnie kuźniar, niesioł, kidawa, halski, w zasadzie cała ta formacja tak postępuje. Jeżeli tego nie widzisz to nie ma o czym z tobą zmanipulowanym rozmawiać.
miś1969
2015.06.16, 19:17
bokend @ 2015.06.16 17:49
miś1969 @ 2015.06.16 13:56
(...)

Doprawdy? A jakies przykłady jesteś w stanie podac czy po prostu wychodzisz z założenia ze każdy mający inny niż ty światopoglad to wróg?


Z taką retoryką to właśnie kuźniar, niesioł, kidawa, halski, w zasadzie cała ta formacja tak postępuje. Jeżeli tego nie widzisz to nie ma o czym z tobą zmanipulowanym rozmawiać.


'Zmanipulowanym' powiadasz? A przykłady tej manipulacji jesteś w stanie przytoczyć?
a macko
2015.06.16, 20:48
...przepraszam...ale ,nawet juz na Twoja gebe nie potrafie spojrzec bez odrazy...wszystko!
Endek39
2015.06.16, 21:51
Jaruś, tylko się nie rozpłacz że ci usunięto konto na FB. Twoja praca nie ma nic wspólnego z normalną pracą dziennikarza.Twoim zadaniem jest wchodzenie w cztery litery władzy którą sprawuje PO. I wszedłeś tej władzy tak głęboko w cztery litery że ledwie ci stopy widać i nawet chirurgicznie nikt nie jest w stanie cię stamtąd wyciągnąć.
fosgenik
2015.06.16, 21:56
widzę że uważasz że wiele się powinno :) to ja ci powiem że powinno ste takich ludzi jak twoi rodzice sterylizować! zanim weszli w wiek rozrodczy
zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu

zydowski oned @ 2015.06.16 06:50
Nie posiadam konta na fejsie dlatego że nie chcę ale i tez uważam że takim ludziom jak Kuźniar powinno się nie tylko zamknąć konta na fejsie ale i jego powinno sie zamknąć tylko nie wiem gdzie, czy we więzieniu czy w psychiatryku. Facet jest armatą w wojnie polsko-polskiej wywołanej przez PeOmatolandię i wyjątkowy dyspozycyjny do plucia na wszystkie partie prawicowe. To takie sekciarskie ale i antyobywatelskie działania tego człowieka jak i jego firmy z której wyciąga kasę za plucie na Polaków.
Bardzo cenna cenna inicjatywa anonimowego fejsbokowicza. Brawo. Wiejskie burki zamyka się w budzie na krótkim łańcuchu

grzesiekg73
2015.06.16, 22:16
Baaaaardzo dobrze....rządowy cwel....
aw45
2015.06.16, 22:43
Niejacy sPISkowcy jak zawsze czyimś nieszczęściem się ekscytują, wychwalając donosiciela. Ubodzy to ludzie...
2015.06.16, 22:49
Panie Jarku demokracja to straszna ku.... zanim wyjdę do pracy włączam 24{no tak fanka PO?} mam 50+dużo, powiem, że lubię mądrych, inteligentnych, dowcipnych ludzi, mój syn jest w pana wieku ,trzymam za Pana kciuki, niech Pan się nie daje, jak będzie 'referendum PIS na wywalić Kuzniara - bo tak będzie-to założę stowarzyszenie obywatelskie - Kukiz bee
pozdrawiam Ulka
aw45
2015.06.16, 22:51
Endek39 @ 2015.06.16 21:51
Jaruś, tylko się nie rozpłacz że ci usunięto konto na FB. Twoja praca nie ma nic wspólnego z normalną pracą dziennikarza.Twoim zadaniem jest wchodzenie w cztery litery władzy którą sprawuje PO. I wszedłeś tej władzy tak głęboko w cztery litery że ledwie ci stopy widać i nawet chirurgicznie nikt nie jest w stanie cię stamtąd wyciągnąć.

Żyjesz z krytyki innych? Bezzasadnej krytyki?
2015.06.16, 23:00
aw45 @ 2015.06.16 22:51
Endek39 @ 2015.06.16 21:51
Jaruś, tylko się nie rozpłacz że ci usunięto konto na FB. Twoja praca nie ma nic wspólnego z normalną pracą dziennikarza.Twoim zadaniem jest wchodzenie w cztery litery władzy którą sprawuje PO. I wszedłeś tej władzy tak głęboko w cztery litery że ledwie ci stopy widać i nawet chirurgicznie nikt nie jest w stanie cię stamtąd wyciągnąć.

Żyjesz z krytyki innych? Bezzasadnej krytyki?

ale ty jesteś dupek - Kuzniar reprezentuje mądrych , fajnych, inteligentnych ludzi, opanuj emocje
2015.06.16, 23:34
rafirafi76 @ 2015.06.16 11:54
Błąd w tytule artykułu.
Jak tego typka można nazywać dziennikarzem ?

Niezależnie od tego, czy ktoś Jarosława Kuźniara lubi czy nie, on jest dziennikarzem.
marek46
2015.06.17, 01:54
JAREK W TVN24-JEST SUPER ODWALCIE SIE OD NIEGO TAKIEJ GAGANY SZYBKO I Z SENSEM TO NIEMA NIKT
artur1981
2015.06.17, 07:06
Ojej jakaż go wielka spotkała i na dodatek o tym piszą o łorany jaka żenada haha