partner serwisu

Playlisty Spotify w Messengerze, teraz możesz tworzyć je razem ze znajomymi

Playlisty Spotify w Messengerze, teraz możesz tworzyć je razem ze znajomymi
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
21 czerwca 2017, 18:24
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
messenger, playlisty w messengerze, spotify, spotify w messengerze

Najpopularniejszy komunikator mobilny na świecie zyskał nową funkcję.  Od teraz można współtworzyć w nim ze znajomymi listy piosenek powiązane ze Spotify. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy organizowaniu wspólnych imprez lub wyjazdów. Co ciekawe, wystarczy, że jedna osoba z grupy posiadała konto Spotify, by reszta mogła dorzucać do listy własne propozycje.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

Pobierz MobiRadar

Na pewno nie raz podczas domówki czy wieloosobowej wyprawy samochodem sprzeczaliście się o muzykę. Nawet jeśli wcześniej uzgodniliście playlistę, to jej organizacja najczęściej spadała na jedną osobę - wszak nie wszyscy korzystają ze Spotify. Od teraz zamiast tracić czas na tworzenie playlisty w odrębnej aplikacji możecie to zrobić bezpośrednio w Messengerze. W trakcie grupowej konwersacji wystarczy wybrać ikonę z plusem, a następnie z listy dostępnych rozszerzeń wybrać Spotify. Kolejny krok to wpisanie nazwy nowej playlisty i wyszukanie interesujących piosenek. Każdy uczestnik czatu, nawet ten, który nie ma zewnętrznej aplikacji Spotify, może wpisywać i dodawać w ten sposób własne propozycje. W ten sposób Messenger nie wyklucza osób, które subskrybują inne muzyczne media strumieniowe np. Tidala czy Deezera.

Grupowe playlisty w Messengerze

Usługa powinna być dostępna już teraz, ale jeśli nie widzicie wciąż takiej możliwości, to z pewnością dojdzie Wam ona na dniach. Niesamowite jak w ciągu zaledwie kilku lat Messenger rozwinął skrzydła. Do naszego kraju wciąż nie dociera co prawda wiele funkcji dostępnych dla Amerykanów (m.in. grupowych płatności), ale trudno nie zauważyć w jakim kierunku zmierza ze swoim komunikatorem Facebook. Twórcy aplikacji dążą do zaspokojenia wszystkich cyfrowych potrzeb swoich użytkowników - zamawianie jedzeniagranie w gry, przelewy bankowe - to tylko garstka wdrożonych już pomysłów. Messenger wciąż się rozrasta i jest duża szansa na to, że pewnego dnia wchłonie solidny kawałek Internetu.

Chcesz więcej? Zainstaluj MobiRadar już dziś i korzystaj tylko z najlepszych aplikacji.

Pobierz MobiRadar

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.