partner serwisu

Onet 4.0 najlepszą aplikacją mobilną na Mobile Trends Awards

Onet 4.0 najlepszą aplikacją mobilną na Mobile Trends Awards
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
9 marca 2017, 10:43
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacja onet, mobile trends, najlepsza aplikacja, onet

Przyznana wczoraj na gali Mobile Trends Awards nagroda dla najlepszej aplikacji mobilnej przypadła Onet 4.0. Kapituła konkursowa oraz internauci biorący udział w głosowaniu uznali, że unikalne funkcje w aplikacja Onet zasługują na wyróżnienie, dzięki czemu udało się jej pokonać bardzo silną w tym roku konkurencję.

Nagroda dla najlepszej aplikacji mobilnej według Mobile Trends Awards to bardzo duże wyróżnienie dla Onet 4.0. Pokazuje to, że bardzo odważna zmiana związana z wprowadzeniem w zeszłym roku kompletnie nowej wersji aplikacji - Onet 4.0 - opłaciła się, bo nowości przypadły do gustu przede wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych. Tak unikalne nie tylko na polskim rynku rozwiązania, jak obsługa komendy "Onet czytaj" pozwalającej na odsłuchanie dowolnego artykułu lub przygotowywany w wersji dźwiękowej serwis Onet24 ułatwiają konsumowanie treści w dowolnej chwili, nawet kiedy użytkownik ma zajęte ręce. To oczywiście nie jedyne ciekawe nowości w aplikacji Onet 4.0, ale z pewnością one miały największy wpływ na przyznanie nagrody dla najlepszej aplikacji mobilnej według Mobile Trends Awards.

Aplikacja Onet 4.0

Gala Mobile Trends Awards odbyła się wczoraj po raz szósty. Przyznawane są na niej nagrody dla wyróżniających się na polskim rynku aplikacji i usług przeznaczonych dla użytkowników urządzeń mobilnych. Zwycięzca tegorocznej gali w kategorii najlepsza aplikacja mobilna - Onet 4.0 - zmierzył się z wyjątkowo silną konkurencją w postaci Gazeta.pl LIVE, Yanosik, czy od niedawna należącą do Grupy Onet-RAS Polska aplikacją Jakdojade.pl. Jednak nagroda dla najlepszej aplikacji mobilnej dla Onet 4.0 według Mobile Trends to nie jedyne duże wyróżnienie. Program został także nominowany do nagrody Best Use of Mobile przyznawanej przez International News Media Association (INMA). Zwycięzca tego konkursu zostanie wyłoniony już w maju.

Gorąco polecamy
Onet – wiadomości,pogoda,sport

Mobilna aplikacja, z którą zawsze będziesz na czasie. Aktualizowany na bieżąco program prezentuje najświeższe informacje z różnych dziedzin z całego świata oraz Polski nie tylko w formie tekstu, ale także materiałów audio i wideo. 

 

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.