partner serwisu

Oglądaj filmy z Netflixa, Showmax i YouTube bez limitu danych w T-Mobile

Oglądaj filmy z Netflixa, Showmax i YouTube bez limitu danych w T-Mobile
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
25 maja 2017, 14:10
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
filmy online, netflix, showmax, smartfon, supernet video, t-mobile, youtube

Chcielibyście oglądać na swoich smartfonach materiały wideo z najpopularniejszych serwisów VOD bez utraty ani kilobajta ze swojego limitu danych? Ulubione seriale na VOD.pl czy Netflixie, popularnych vlogerów na YouTube albo teledyski na VeVo bez żadnego limitu? Dzięki nowej ofercie T-Mobile, nazwanej Supernet Video, oglądanie wideo bez limitu jest już możliwe.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

Pobierz MobiRadar

Na czym polega ta oferta? Otóż każdy abonent T-Mobile korzystający z abonamentu Supernetz dowolnym limitem transferu danych może wykupić dodatkową usługę, dzięki której oglądanie filmów wideo z wybranych platform VOD nie spowoduje jakiegokolwiek uszczuplenia dostępnego limitu danych. Których platform dotyczy Supernet Video? Lista serwisów, na których można oglądać filmy bez limitu nie jest może zbyt obszerna (operator zapowiedział jej rozszerzanie o kolejnych partnerów), ale znalazły się na niej najważniejsze, najpopularniejsze usługi:

  • YouTube
  • Netflix
  • ShowMax
  • Player
  • TVP Sport
  • Chili Cinema
  • Vevo
  • VOD

Równie interesująco oferta wygląda od strony kosztów. Supernet Video przygotowano w dwóch wersjach, różniących się rozdzielczością, w jakich dostępne będą materiały wideo. Dla użytkowników, którym wystarczy rozdzielczość DVD, miesięczny koszt usługi wyniesie 5 złotych. Za rozdzielczość HD trzeba natomiast zapłacić co miesiąc 15 złotych.

Supernet Video od T-Mobile

 

Czy Supernet Video jest warty uwagi? To zależy, jak intensywnie korzystacie, lub chcielibyście korzystać z serwisów objętych ofertą. Jeśli lubicie oglądać filmy na smartfonie, a nie chcecie płacić ogromnych kwot za transfer danych to nowa usługa T-Mobile zdecydowanie powinna Was zainteresować.

Oczywiście musicie pamiętać, że żeby z niej skorzystać, musicie najpierw wykupić w T-Mobile abonament Supernet, a to decyzja, którą należy dokładnie przeanalizować. Najtańszy abonament z 5 GB pakietem danych kupicie za niecałe 40 złotych, do tego należy doliczyć cenę Supernet Video. Czy warto? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sami.

Jeśli chcecie zapoznać się z pełną ofertą abonamentów Supernet, znajdziecie ją na stronie T-Mobile.

A jeśli już kupiliście nowy abonament, to jak możecie włączyć ofertę Supernet Video? To bardzo proste - zrobicie to za pomocą aplikacji mobilnej T-Mobile lub wysyłając bezpłatny sms o treści Supernet DVD lub Supernet HD (w zależności od wybranej wersji usługi) pod numer 80100. Możecie też zadzwonić na infolinię lub aktywować usługę w punkcie obsługi operatora. Od tego momentu Supernet Video będzie aktywne, a Wy będziecie mogli cieszyć się absolutnie nielimitowanym dostępem do wszystkich serwisów objętych ofertą. Pamiętajcie, że oferta Supernet Video nie uwzględnia abonamentu do usług takich jak Netflix czy Showmax i oferuje jedynie nielimitowany pakiet danych dla serwisów objętych promocją.

2018.10.16, 00:38
Z mojej strony mogę polecić http://filmyonline.tv/ strona jużj jakiś czas hula i stopniowo się rozwija dodając nowe działy. Są już chyba wszystkie gatunki filmowe tylko tych filmów w bazie jeszcze nie za wiele. Jak na razie retransmisja z youtube i vimeo.