partner serwisu

Office 365 Personal i 1 TB w OneDrive na rok za darmo dla użytkowników dysku w chmurze od Microsoftu

Office 365 Personal i 1 TB w OneDrive na rok za darmo dla użytkowników dysku w chmurze od Microsoftu
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
17 marca 2016, 15:28
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
microsoft, office, office 365, office za darmo, onedrive

Wspomniana we wstępie promocja została zapowiedziana jeszcze pod koniec zeszłego roku, jednak dopiero teraz Microsoft postanowił spełnić składaną obietnicę. W ramach najnowszej promocji użytkownicy dysku chmurowego od Microsoftu mogą aktywować roczną licencję Office 365 Personal oraz 1 TB miejsca na dane w OneDrive kompletnie za darmo. 

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o zdecydowanych zmianach wprowadzanych przez Microsoft do swojej usługi dysku w chmurze OneDrive. Firma z Redmond zapowiadała wtedy, że zrekompensuje użytkownikom te dość radykalne cięcia. Jedną ze złożonych obietnic było udostępnienie wersji Personal pakietu biurowego Office 365 za darmo na jeden rok. Wraz z nią użytkownicy mieliby otrzymać także 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive oraz 60 minut rozmów na telefony stacjonarne w komunikatorze Skype. To dość zaskakujące posunięcie ze strony Microsoftu zaczyna być właśnie wprowadzane wżycie.

Żeby skorzystać z promocji należy zalogować się w usłudze OneDrive za pomocą przeglądarki internetowej, kliknąć przycisk Uaktualnij wyświetlany w lewym dolnym rogu ekranu, następnie wybrać pozycję odpowiedzialną za darmową wersję Office 365 Personal i postępować według wyświetlanych na ekranie wskazówek. Niestety, żeby móc wziąć udział w promocji trzeba spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest posiadanie w usłudze OneDrive plików zajmujących łącznie ponad 5 GB. Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które wcześniej nie używały usług Office 365 lub Groove, oraz nie posiadały wykupionych subskrypcji OneDrive powiększających darmową przestrzeń na dane.

Office 365 Personal to sprzedawana na zasadzie abonamentu usługa Microsoftu. W ramach subskrypcji użytkownicy są uprawnieni do instalacji pełnego wariantu aktualnie najnowszej wersji pakietu biurowego Office (aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access i Publisher) na jednym komputerze (PC lub Mac), tablecie oraz smartfonie. W ramach abonamentu dostępny jest także 1 TB przestrzeni na dane w usłudze OneDrive oraz 60 minut rozmów na telefony stacjonarne w komunikatorze Skype każdego miesiąca trwającej rok subskrypcji.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.