partner serwisu

Odkorkuj miasto - darmowa nawigacja NaviExpert na Androida i Windows Phone rusza z pomocą kierowcom

<em>Odkorkuj miasto</em> - darmowa nawigacja NaviExpert na Androida i Windows Phone rusza z pomocą kierowcom
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
11 maja 2015, 14:45
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, htc, naviexpert, nawigacja samochodowa, nawigacja za darmo, omijanie korków, play, plus, t-mobile, windows phone

Korki uliczne to nie tylko zmora wszystkich kierowców, ale także - jak wynika z najnowszych badań - najczęstszy wśród nich powód nerwic. Odkorkuj miasto to inicjatywa twórców nawigacji samochodowej NaviExpert, firmy HTC oraz operatorów sieci komórkowych Play, Plus i T-Mobile, którzy chcą w ten sposób pomóc rozładować korki oraz uświadomić kierowców, jak ich unikać. A wszystko dzięki darmowej nawigacji na Androida i Windows Phone.

Nie jest tajemnicą, że nasze miasta coraz gorzej radzą sobie z rosnącą liczbą samochodów na ich drogach. Skutkiem tego są zakorkowane w godzinach szczytów ulice, które z powodzeniem utrudniają poruszanie się pojazdami. Twórcy nawigacji NaviExpert, operatorzy telefonii komórkowej i firma HTC wyszli z inicjatywą, która ma pomóc kierowcom w omijaniu korków oraz ograniczyć ich powstawanie. Wszystko za sprawą akcji rozdawania darmowych, 30. dniowych licencji nawigacji NaviExpert umożliwiającej wytyczanie alternatywnych tras podróży uwzględniających zakorkowane ulice. Dzięki temu kierowcy będą mogli przetestować inne drogi pozwalające im codziennie dotrzeć do celu bez konieczności stania lub wleczenia się w sznurkach pojazdów. Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej odkorkujmiasto.pl znaleźć można nie tylko informacje, jak pobrać darmową wersję nawigację NaviExpert, ale także znajdujące się w sekcji Nie zamulam poradniki, pozwalające każdemu zmienić nawyki mogące przyczyniać się do powstawania korków.

Z inicjatywą Odkorkuj miasto związany jest także konkurs, którego nagrodami są samochody Citroen C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, smartfony HTC Desire 620 z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, zewnętrzne baterie do urządzeń mobilnych, bony na paliwo oraz roczne licencje nawigacji NaviExpert.

anna.modlinska
2015.05.12, 09:06
po co wymyślać nie wiadomo ile tych aplikacji. jeden Yanosik by wystarczył
2015.05.12, 09:14
anna.modlinska @ 2015.05.12 09:06
po co wymyślać nie wiadomo ile tych aplikacji. jeden Yanosik by wystarczył

Konkurencja na rynku jeszcze użytkownikom nie zaszkodziła ;)
mariankowal
2015.05.12, 10:38
przesiądźmy się w autobusy i nie będą takie aplikacje potrzebne.
2015.05.12, 10:58
mariankowal @ 2015.05.12 10:38
przesiądźmy się w autobusy i nie będą takie aplikacje potrzebne.

Do korzystania z komunikacji miejskiej polecamy:
- Jakdojade.pl http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/...nikow.Lumii,834
- Google Maps Transit http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/...komunikacji,384
;)
2015.05.18, 13:35
I to jest wreszcie mysli, dobrze ze coś takiego wychodzi i jeszcze do tego jest darmowe. Jestem jak najbardziej na tak.