partner serwisu

Nowa wersja AutoMapy już dostępna

Nowa wersja AutoMapy już dostępna
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
16 listopada 2017, 16:14
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
automapa, mapy, nawigacja gps

W sklepie Google Play wylądowała właśnie aktualizacja popularnej aplikacji dla kierowców. AutoMapa w wersji 4.6 oferuje wyszukiwarkę Ulubionych Punktów, odświeżony wygląd AutoRadaru oraz przejrzystszą wizualizację wyznaczonej trasy.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Gdy poruszamy się po nieznanym terenie bardzo ważne jest, by nawigacja samochodowa była nie tylko dokładna, ale przede wszystkim czytelna. Aktualizacja 4.6 w AutoMapie przynosi głównie zmiany wizualne. Od teraz prezentacja krajowych numerów dróg jest wyraźniejsza, a poprawiona opcja "Pokaż trasę" powinna pozwolić na jeszcze lepszą orientację i przeglądanie map. Ponadto korki są teraz symbolizowane przez nową ikonę, dzięki czemu użytkownik szybciej zauważy problemy na drodze i będzie mógł w porę zmienić trasę. Nowym interfejsem może się pochwalić także AutoRadar, czyli wbudowane w aplikację narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Odmieniona kolorystyka oraz poprawiony układ przycisków mają sprawić, że punkty kontroli drogowej, fotoradary czy wydatki będzie się dodawało wygodniej.

1Dzięki AutoRadarowi w AutoMapie unikniesz mandatów i wspólnie z innymi kierowcami poinformujecie się o zagrożeniach na drodze
 

Biorąc pod uwagę sugestie użytkowników producent udostępnił nową wyszukiwarkę Ulubionych Punktów, co powinni docenić zwłaszcza zawodowi kierowcy, którzy na trasach mają zapisane nawet kilkaset takich miejsc. Aplikacja pozwala także na zgłaszanie uwag do map bezpośrednio z poziomu programu. Aktualizacja przyniosła także szereg pomniejszych zmian m.in. poprawiono działanie AutoRadaru poza granicami Polski, funkcji "pokaż trasę" czy obracania map w kierunku jazdy dla widoku 2D. Przypominamy, że AutoMapa jest aplikacją płatną oferującą dwa rodzaje licencji - na mapę Polski (8 zł/7 dni, 29 zł/90 dni, 69 zł/ 366 dni, 119 zł/ 2 lata) oraz na mapę Europy, w skład której wchodzi też mapa naszego kraju (13 zł/7 dni, 46 zł/90 dni, 119 zł/366 dni oraz 189 zł/2 lata). Każdy może ją jednak bezpłatnie przetestować przez pierwsze 7 dni.

Bardzo dobra nawoigacja
Automapa

AutoMapa to bardzo popularna i bardzo dobra nawigacja samochodowa dostępna również na Androida. Jej możliwości obejmują nie tylko obliczanie trasy i prezentowanie jej na mapie 3D, ale także, wśród wielu innych funkcji, dostarczanie informacji na temat utrudnień i zagrożeń na drodze. 

Tech Awards 2017

Tech Awards 2017 to trzecia odsłona plebiscytu, w którym konsumenci wybierają najlepsze marki i produkty. Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody. Wejdź na stronę Tech Awards 2017 i oddaj swój głos już dziś! 

2017.11.23, 14:27
Z czystej ciekawości - czy pozostaje w konflikie z tym, co opisano tutaj - http://kartakierowcy.waw.pl/ ?