partner serwisu

Niskie ceny paliw w Tankuj24

Niskie ceny paliw w Tankuj24
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
19 maja 2017, 12:07
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
ceny paliw, tanie paliwo, tanie tankowanie, tankuj24

Tankuj24 to stworzona przez Polaków platforma pozwalająca na zakup tańszego paliwa od tego oferowanego na stacjach benzynowych. Dodatkowo jej użytkownicy otrzymują możliwość porównania cen paliwa w konkretnej lokalizacji. Aplikacja została właśnie bezpłatnie udostępniona w sklepie Google Play i App Store.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

Pobierz MobiRadar

Jeśli nie jeździmy autem służbowym, tylko prywatnym samochodem, tankowanie na stacjach benzynowych potrafi popsuć humor. Ceny paliwa nie są niskie, a przerzucenie się na elektryczne auto to także olbrzymi wydatek. Twórcy Tankuj24 porównują swoją aplikację do nowoczesnego programu flotowego, w którym zamiast tradycyjnej firmowej karty występuje aplikacja mobilna dostępna nie tylko dla firm, ale także dla prywatnych kierowców. Dzięki niej użytkownicy uzyskują dostęp do porównywarki cen paliwa w danej lokalizacji. Główną zaletą aplikacji jest możliwość tańszego zakupu paliwa metodą rezerwacji. Jak dokładnie działa Tankuj24?

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji podajemy numer karty płatniczej, z której odtąd pobierana będzie opłata za zakupione paliwo. Następnie na mapie Tankuj24 wybieramy najbliższą nam stację, która oferuje najbardziej atrakcyjną cenę paliwa. W kolejnym kroku rezerwujemy określoną ilość paliwa po ustalonej cenie, a aplikacja generuje nam specjalny kod QR. Od tego momentu mamy 24 godziny na podjechanie do wybranej stacji i zatankowanie paliwa. Przy kasie podajemy kod QR, dzięki któremu otrzymujemy zniżkę. Co istotne na stacji nie musimy nalewać dokładnie tyle paliwa, ile zarezerwowaliśmy - finalnie nasz rachunek zostanie obciążony kwotą za faktycznie zatankowane paliwo.

Aplikacja oferuje zniżki na dowolne paliwo - benzynę, olej napędowy i gaz LPG. Ponieważ platforma dopiero debiutuje na ten moment w mapie aplikacji dostępne są tylko wybrane stacje w kilku miastach w Polsce m.in. Częstochowie, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Łomży, Trójmieście i Szczecinie.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.