partner serwisu

Najlepsze aplikacje i gry dla Androida w 2015 r. według Google

Najlepsze aplikacje i gry dla Androida w 2015 r. według Google
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
4 grudnia 2015, 19:10
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, aplikacje, google, gry, najlepsze aplikacje, najlepsze gry, podsumowanie 2015, sklep google play

Zbliżający się wielkimi krokami nowy rok to już tradycyjnie okazja do najróżniejszych podsumowań tego powoli odchodzącego. Tak też zrobiła firma Google, która postanowiła wyróżnić najlepsze aplikacje oraz gry dla Androida w 2015 r. dystrybuowane za pośrednictwem sklepu Google Play.

Opublikowane dziś zestawienie zostało podzielone na dwie kategorie. W pierwszej z nich znajdziemy 20 programów przeznaczonych dla smartfonów i tabletów działających pod kontrolą Androida. Lista nie zawiera kolejnych pozycji, wyróżnia jedynie aplikacje, które według Google wybijały się ponad konkurencję. Wyszukiwarkowy potentat docenił nie tylko własne produkcje jak Zdjęcia Google czy Tłumacz, ale także programy firm takich jak Microsoft - Skype oraz Word dla Androida. Zestawienie zawiera pozycje z najróżniejszych kategorii: wirtualną klawiaturę SwiftKey, ekran domowy Nova Launcher, programy do obsługi aparatu Retrica, Candy Camera, Z Aparat oraz wiele innych. Na tej liście umieszczone zostały wydawać mogłoby się jedynie darmowe aplikacje, jednak część z nich oferuje mikropłatności, które pozwalają na odblokowanie dodatkowych funkcji w programach, także ciężko jest nazwać je bezpłatnymi.

Druga część zestawienia to najlepsze w 2015 r. przeznaczone dla Androida gry, które można było pobrać ze sklepu Google Play. To część zawiera aż 55 pozycji, z czego jedynie 5 jest płatnych, a reszta, podobnie jak wcześniej wspominane aplikacje jest całkowicie darmowa lub pozwala na dokonywanie zakupów wewnątrz gier.

Z pełnymi zestawieniami możecie zapoznać się odwiedzając poniższe strony internetowe:

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.