partner serwisu

Lewandowski: Euro Star 2016 na Androida - teraz każdy może grać jak Lewy

Lewandowski: Euro Star 2016 na Androida - teraz każdy może grać jak <i>Lewy</i>
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
15 czerwca 2016, 13:16
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, euro 2016, google play, gra na androida, lewandowski: euro star 2016, lewy, robert lewandowski

W sklepie Google Play pojawiła się darmowa gra sygnowana nazwiskiem naszego obecnie najlepszego piłkarza - Roberta Lewandowskiego. Lewandowski: Euro Star 2016 to produkcja przeznaczona dla tych, którzy w przerwach między meczami Euro 2016 chcą wejść w rolę Lewego i ćwiczyć efektowne triki na ekranach smartfonów i tabletów z Androidem.

Lewandowski: Euro Star 2016 to darmowa gra przeznaczona dla urządzeń mobilnych działających pod kontrolą Androida. Aplikacja dostępna jest także na iPhone'y i iPady. Zadaniem graczy w tej produkcji jest jak najdłuższe i najefektowniejsze żonglowanie piłką. Wydaje się to proste, jednak gra wymaga dobrego refleksu i dużej koncentracji. Opisywany tytuł jest oficjalnie wspierana przez Roberta Lewandowskiego i to właśnie w jego rolę wcielają się gracze żonglujący na rożnych stadionach i lokalizacjach.

Lewandowski: Euro Star 2016 jest grą darmową. W miarę postępów gracze zdobywają wirtualne monety, które pozwalają na zakup nowych strojów dla Lewego, odblokowanie kolejnych lokacji oraz trików umożliwiających zdobywanie jeszcze większej ilości elektronicznych pieniędzy. Niecierpliwi gracze mogą skorzystać z płatności wewnątrz aplikacji i za prawdziwą gotówkę kupić wspomniane nagrody. W Lewandowski: Euro Star 2016 nie zabrakło elementu społecznościowego. Gracze mogą dzielić się swoimi wynikami, śledzić postępy znajomych i rywalizować z nimi.

 

Niektórym wydawać może się, że Robert Lewandowski jest już wszędzie i niedługo wyskoczy z ich lodówek. Ale zrozumiałe jest, że Lewy chce zarobić na swojej obecnej popularności jak najwięcej. Nie powinno więc dziwić, że coraz częściej widzimy go reklamach, a teraz zdecydował się także na udostępnienie oficjalnej gry mobilnej. Robertowi oraz całej reprezentacji życzymy samych sukcesów w trakcie Euro 2016 i oczywiście POLSKA GOLA!

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.