partner serwisu

Instagram z czytelniejszymi komentarzami

Instagram z czytelniejszymi komentarzami
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
17 sierpnia 2017, 23:23
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aktualizacja, android, instagram, portal społecznościowy

W końcu doczekamy się większego porządku w dyskusjach prowadzonych pod zdjęciami na Instagramie. Komentarze będą teraz pogrupowane w podobny sposób jak jest to rozwiązane na Facebooku czy YouTube. Choć jest to drobna funkcjonalność z punktu widzenia kodu, to ułatwi ona znacząco śledzenie interesujących nas wątków.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Aktualizacja, która właśnie jest stopniowo udostępniana kolejnym użytkownikom Androida i iOS wprowadza funkcję zagnieżdżania komentarzy. Do tej pory wszystkie posty pojawiały się jeden pod drugim, przez co trudno było połapać się w śledzeniu wątku. Od teraz każda odpowiedź zostanie nie tylko poprzedzona symbolem odwołania do danego użytkownika (@), ale też wcięciem, które sprawi, że od razu będzie wiadomo, którego komentarza dotyczy odpowiedź. W ten sposób nowe komentarze dotyczące starszych wątków nie wylądują na dole, ale w miejscu przy odpowiednim temacie. Z tą samą funkcjonalnością spotykamy się już w wielu innych miejscach w sieci - na Facebooku, YouTube czy Disqusie.

1Od teraz dyskusje na Instagramie będą czytelniejsze
 

Przed przejęciem przez Facebooka Instagram znany był z tego, że bardzo niechętnie wprowadzał jakiekolwiek innowacje. Bardzo długo nie pozwalał swoim użytkownikom na zmianę formatu zdjęcia z kwadratu na prostokąt, a możliwości edycji obrazów pozostawały daleko w tyle za konkurencją. Na szczęście ten trend Instagram ma już za sobą. Aktualizacje aplikacji są częstsze, a wybrani użytkownicy mogą testować eksperymentalne funkcje takie jak np. prowadzenie transmisji wideo w dwie osoby. Nawet jeśli niektóre rozwiązania pokroju Relacji wydają się być zaczerpnięte prosto od konkurencji, to najważniejsze, że twórcy starają się iść z duchem czasu.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.