partner serwisu

Instagram pozwala dodawać zdjęcia przez przeglądarkę

Instagram pozwala dodawać zdjęcia przez przeglądarkę
Autor:
Maciej Gajewski
Data publikacji:
10 maja 2017, 11:29
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
instagram, instagram bez aplikacji, instagram w przeglądarce

Do tej pory, żeby umieścić zdjęcie na Instagramie byliśmy zmuszeni skorzystać z dedykowanej oficjalnej aplikacji lub z pomocy jakiegoś pośrednika. Owa oficjalna aplikacja nadal pozostaje najlepszą metodą na publikowanie zdjęć, jednak w końcu pojawiła się możliwość korzystania z przeglądarki internetowej. Choć jest pewien haczyk, a właściwie to kilka.

Jak umieścić zdjęcie na Instagramie? To bardzo proste. Wystarczy zainstalować oficjalną aplikację tej usługi, dostępną na systemy Windows 10, Windows 10 Mobile, Android i iOS. A co jeśli nie mamy możliwości jej instalacji tudzież korzystamy z bardziej egzotycznego systemu operacyjnego? Do tej pory w zasadzie nie mogliśmy nic na to poradzić poza ewentualnym zaufaniem zewnętrznemu usługodawcy.

Aplikacja webowa Instragramu różni się w coraz mniejszym stopniu od natywnej

To od dziś się zmienia. Od teraz Instagram w wersji webowej, a więc działającej w przeglądarce internetowej, pozwala nie tylko na przeglądanie zdjęć – jak do tej pory – a również na ich umieszczanie. Robimy to w sposób dokładnie taki sam, jak byśmy korzystali z natywnej aplikacji. A więc klikamy w dodaj zdjęcie, wskazujemy je, opisujemy i gotowe. Nie trzeba nic instalować! Czujne osoby jednak z pewnością zwietrzyły po powyższym opisie, że czegoś tu jednak brakuje.

Aplikacja webowa Instragramu nie pozwala na nakładanie filtrów na fotografie

W rzeczy samej. Aplikacja webowa Instagramu nie pozwala na zbyt wielką zabawę zdjęciem. Nie można nakładać żadnych filtrów na fotografię, a samo tworzenie posta w zasadzie ogranicza się wyłącznie do tekstowego opisu. Jakby tego było mało, zadziała to wyłącznie na przeglądarce uruchomionej na urządzeniu mobilnym. Nie możemy więc wysyłać zdjęć z poziomu naszego komputera. Postęp w pracach nad aplikacją webową niewątpliwie cieszy. Mam nadzieję, że ta natywna z czasem będzie coraz mniej i mniej niezbędna.

Polecamy
Instagram

Instagram to aplikacja do obsługi facebookowej usługi dla miłośników mobilnej fotografii. Pozwala ona na dzielenie się zdjęciami ze znajomymi a także wyposażona jest w prosty ich edytor, pozwalając na przycinanie fotografii tudzież nakładanie na nie przeróżnych filtrów.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.