partner serwisu

Grupowe abonamenty w Virgin Mobile za pół ceny

Grupowe abonamenty w Virgin Mobile za pół ceny
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
5 września 2017, 23:28
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
abonament, grupowy abonament, virgin mobile

Operatorzy starają się przyciągnąć do siebie jak największą liczbę użytkowników, stąd popularne ostatnio oferty grupowe, dedykowane rodzinom czy bliskim znajomym. Ciekawą promocję wprowadziło właśnie Virgin Mobile. Każdy klient może dobrać maksymalnie do pięciu numerów abonamentowych, na które otrzyma 50 procent rabatu. Oferta skierowana jest zarówno dla nowych, jak i starych klientów, którzy myślą o kolejnej aktywacji.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Główna zasada promocji mówi, że za pierwszy numer - niezależnie, czy nowy, czy już istniejący w abonamencie - płacimy standardową cenę. Dopiero za każdy kolejny (maksymalnie cztery dodatkowe) zapłacimy 50% jego standardowej ceny. Możemy przy tym decydować się na dowolną konfigurację planów. Przykładowo za grupę trzech numerów w abonamentach w Planie 1 (standardowo 19 zł), Planie 2 (standardowo 29 zł) i Planie 3 (standardowo 39 zł) zapłacimy jedynie 63 zł, a nie 87 zł. Z kolei za pięć abonamentów w Planie 3 zapłacimy tylko 117 zł, a nie 195 zł. Warto przy tym zauważyć, że każdy abonament traktowany jest oddzielnie, czyli posiada własny limit gigabajtów, a nie wspólny z całą grupą.

1Nawet wybierając najdroższy z abonamentów za pakiet 5 numerów zapłacimy poniżej 120 zł.

 

W przeciwieństwie do aktualnych ofert grupowych w sieci Orange czy Play opisywana promocja w sieci Virgin Mobile dotyczy umów na czas nieokreślony. To oznacza, że jeśli stwierdzimy po miesiącu, że nie potrzebujemy aż tylu numerów, bez problemu będziemy mogli z nich zrezygnować. Na ten moment promocja Virgin Mobile wydaje się najatrakcyjniejsza dla kilkuosobowych grup.

Sprawdź promocję grupową na stronie Virgin Mobile.

Jeśli potrzebujecie zaś tylko dwóch numerów taniej wychodzi oferta Nju Mobile, gdzie za drugi abonament zapłacicie jedynie 9 zł - tę i inne oferty operatorów znajdziecie w naszym porównaniu abonamentów komórkowych.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.