partner serwisu

Gogle VR za darmo od T-Mobile w ofercie na kartę

Gogle VR za darmo od T-Mobile w ofercie na kartę
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
1 grudnia 2017, 13:41
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
gogle vr, na kartę, t-mobile

"NeverEnding" to nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i Unii Europejskiej, a także 10 GB internetu za 25 zł na okres 30 dni. Użytkownicy, którzy dokonają aktywacji będą w stanie zdobyć okulary VR do smartfona - liczba zestawów jest jednak limitowana więc warto szybko podjąć decyzję.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Od dziś, 1 grudnia 2017 roku, polski operator ruszy z nową ofertą, z której będą mogli skorzystać zarówno nowi klienci jak i osoby już korzystające z usług na kartę. "NeverEnding" to atrakcyjny pakiet najważniejszych usług - za 25 na 30 dni otrzymamy nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i na terenie państw Unii Europejskiej, a także aż 10 GB transferu internetowego (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). Ofertę można aktywować zarówno w punkcie sprzedaży jak za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści START, który należy wysłać pod numer 469. Interesującą zachętą są tutaj okulary VR, które T-Mobile podaruje każdemu użytkownikowi tej taryfy. Operator zastrzega jednak, że liczba gogli jest ograniczona - najlepiej zatem po aktywacji oferty przyjść jak najszybciej do salonu sprzedaży, by odebrać upominek.

Jeżeli więc chcielibyście otrzymać w prezencie gogle wirtualnej rzeczywistości, a nie korzystacie z pre-paidowej oferty T-Mobile, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej operatora i wybór najkorzystniejszej dla Was propozycji. Po zakupie i odbiorze karty nie zapomnijcie aktywować pakietu "NeverEnding", a następnie jak najszybciej wybierzcie się do salonu sprzedaży i odbierzcie swoje gogle.

T-Mobile obecnie obsługuje 6,8 milionów abonentów i 3,5 miliona klientów prepaid. W porównaniu z trzecim kwartałem ubiegłego roku telekom zwiększył o 80% liczbę numerów pozyskanych z innych sieci, równocześnie zmniejszając o 1/4 liczbę własnych numerów oddawanych innym operatorom. W dobie internetu i wirtualnych usług walka o klienta nigdy nie była bardziej zaciekła, stąd nic dziwnego, że coraz częściej plus gratisowych gigabajtów operatorzy decydują się dorzucić fizyczne gadżety. Gogle do wirtualnej rzeczywistości są o tyle ciekawym rozwiązaniem, że wykorzystują do działania smartfon klienta i pozwalają mu poznać wciąż jeszcze mało popularną technikę. Oczywiście jeśli nie interesuje Was oferta T-Mobile, możecie przeczytać nasze zestawienie najlepszych gogli VR i kupić wybrane modele w zwykłych sklepach np. cieszące się dobrymi opiniami gogle Samsung Gear VR dostaniecie poniżej 600 zł (sprawdź aktualne promocje).

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.