partner serwisu

FaceApp - sprawdź jak będziesz wyglądał jako staruszek lub osoba przeciwnej płci

FaceApp - sprawdź jak będziesz wyglądał jako staruszek lub osoba przeciwnej płci
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
25 kwietnia 2017, 22:19
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, aplikacja, faceapp

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak będziesz wyglądał za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat? A może jesteś ciekawy, jak prezentowałbyś się jako osoba przeciwnej płci? Aplikacja FaceApp odpowie na powyższe pytania wykorzystując algorytmy sztucznej inteligencji. Tę zabawną aplikację pobierzecie za darmo z Google Play i App Store.

Telefon już dawno przestał nam służyć jedynie do dzwonienia. Bardzo często wykorzystujemy to urządzenie do wykonywania zdjęć. Nic więc dziwnego, że w sklepach Google Play czy App Store znaleźć można mnóstwo aplikacji służących do modyfikowania zdjęć - od standardowych edytorów, poprzez media społecznościowe w rodzaju Instagrama, aż po aplikacje rozrywkowe pozwalające na zastosowanie śmiesznych efektów. Do tego ostatniego grona zaliczyć możemy właśnie FaceApp. Aplikacja przekształca wybrany przez nas portret wspierając się obliczeniami sztucznej inteligencji. Do wyboru mamy kilka efektów.

FaceApp

Polecamy
FaceApp

Aplikacja, która przekształca twarz osoby ze zdjęcia na jeden z kilku wybranych sposobów - możemy postarzyć ją, odmłodzić, dodać uśmiech zmienić płeć. Możemy wykonać zdjęcie bezpośrednio w aplikacji lub wybrać dowolną fotografię z plików zapisanych w pamięci urządzenia.

Po określeniu zdjęcia (możesz je wykonać bezpośrednio w aplikacji lub wybrać z pamięci urządzenia) aplikacja pozwoli Ci sprawdzić jak będziesz wyglądać w podeszłym wieku dodając nieco marszczek, a niekiedy i siwych włosów. Dla równowagi możesz także wybrać efekt odwrotny - wówczas Twoje oczy zostaną najczęściej lekko powiększone, a skóra nabierze gładkości. Osoby, które nie lubią się szeroko uśmiechać będą mogły zobaczyć jak prezentują się z takim wyrazem twarzy. Ciekawie prezentuje się także opcja zamiany płci - podobieństwo do rysów twarzy danego z rodziców jest w tym przypadku najbardziej uderzające. Każdą przerobioną fotografię udostępnisz w wybranym serwisie społecznościowym lub zapiszesz w pamięci telefonu. Aplikacja jest darmowa, ale jeśli zależy nam na zachowaniu fotografii bez znaków wodnych będziemy musieli zapłacić za to 19,99 zł.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.