partner serwisu

Dzięki tej aplikacji sprawdzisz, jak znane osoby wyglądają bez makijażu

Dzięki tej aplikacji sprawdzisz, jak znane osoby wyglądają bez makijażu
Autor:
Paweł Krzyżanowski
Data publikacji:
9 listopada 2017, 17:24
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, edycja zdjęć, usuwanie makijażu

MakeApp: AI Based Makeup Editor to aplikacja, która ostatnio zdobyła w sieci ogromną popularność. Powstała jako bazujące na sztucznej inteligencji narzędzie, za pomocą którego można łatwo wykonać cyfrowy makijaż. Częściej służy jednak do jego usuwania i sprawdzania, jak ktoś wygląda bez niego.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

Dziś coraz rzadziej można spotkać kobiety bez makijażu, co doskonale widać, chociażby na ulicach naszych miast czy w komunikacji miejskiej. W przypadku znanych osób to praktycznie niemożliwe, ale jeśli jesteście dociekliwi i chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają bez zabiegów upiększających lub bez korekty grafika to już nie musicie szperać po sieci wpisując znane wszystkim nazwiska i dodawać do nich frazy “no makeup”.

MakeApp1

 

O aplikacji MakeApp: AI Based Makeup Editor od jakiegoś czasu jest głośno w internecie. Jest to program, za którego algorytmami, jak deklaruje jego wydawca, Magic Unicorn Inc., stoi sztuczna inteligencja. Pod tą, jakże wymyślną nazwą kryje się aplikacja stworzona do nakładania cyfrowego makijażu. Jak się jednak okazuje, jej użytkownicy skupiają się raczej na jej drugiej funkcji - cyfrowym usuwaniu "makeupu", z czym program radzi sobie świetnie. Łatwo można więc sprawdzić, jak wyglądają np. największe gwiazdy kina czy muzyki bez szminki (sprawdź aktualne ceny), tuszu do rzęs (sprawdź aktualne ceny), różu do policzków (sprawdź aktualne ceny), pudru (sprawdź aktualne ceny) czy cieni do powiek (sprawdź aktualne ceny).

 

Tech Awards 2017

Tech Awards 2017 to trzecia odsłona plebiscytu, w którym konsumenci wybierają najlepsze marki i produkty. Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody. Wejdź na stronę Tech Awards 2017 i oddaj swój głos już dziś!

 

Gorzej jest z tym, do czego została stworzona. Z upiększaniem radzi sobie... średnio. W zasadzie każdy nałożony przez nią makeup wygląda identycznie. Dodatkowo trzeba w całości zdać się na działanie algorytmów programu - nie ma tu żadnych opcji, gdzie można by wybrać np. typ makijażu czy kolorystykę. Aplikacja do działania potrzebuje oczywiście zdjęcia - możemy wykorzystać dowolny materiał - zrobione wcześniej fotki lub znalezione w sieci. Z poziomu samej aplikacji również można wykonać fotografię.

MakeApp2

 

Aplikacja do działania potrzebuje oczywiście zdjęcia - można tu wykorzystać dowolny materiał - zrobione wcześniej fotki czy zdjęcia znalezione w sieci. Z poziomu samej aplikacji również można wykonać fotografię. Oglądając w sieci efekty działania MakeApp: AI Based Makeup Editor łatwo zauważyć, że opcję nakładania i usuwania makijażu można zastosować również do wideo. Niestety wyłącznie w wersji iOS. Użytkownicy Androida muszą zadowolić się samymi zdjęciami. Filmy znajdujące się w pamięci naszego smartfonu po prostu nie są widoczne w okienku wyboru zdjęcia do obróbki.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

2019.10.08, 18:50
Jak często znane osoby korzystają z takich zabiegów- http://www.dermedik.pl ? Jak po nich wyglądają?