partner serwisu

Darmowe i przecenione gry oraz aplikacje na Androida

Darmowe i przecenione gry oraz aplikacje na Androida
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
19 października 2017, 16:11
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, darmowe aplikacje, darmowe gry, google play, płatne aplikacje

Sklep Google Play pełny jest płatnych aplikacji, które chcielibyśmy mieć, jednak nie jesteśmy przekonani do wydawania na nie pieniędzy. Dlatego dziś startujemy z nową serią, w której będziemy prezentować czasowo darmowe lub przecenione gry i aplikacje na Androida.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Wydanie kilku czy kilkunastu złotych na mobilną aplikację lub grę wydaje się dla nas fanaberią. Jednak spora część z nich jest tak dobra i przydatna, że zdecydowanie warto za nie zapłacić. Jeśli wiemy, że będziemy z nich korzystać regularnie, to warto wynagrodzić ich twórcę i kupić mu kawę, bo mniej więcej tyle kosztują w sklepie Google Play aplikacje mobilne. Poniżej prezentujemy aktualną listę obecnie darmowych lub przecenionych aplikacji oraz gier. Pamiętajcie jednak, że wszystkie promocje są ograniczone czasowo, więc lepiej spieszyć się z instalacją.

Darmowe aplikacje:

Darmowe gry:

Darmowe zestawy ikon i narzędzia do personalizacji:

Przecenione aplikacje:

Przecenione gry:

Przecenione zestawy ikon i narzędzia do personalizacji:

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.