partner serwisu

Badoo wprowadza funkcję czatu wideo

Badoo wprowadza funkcję czatu wideo
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
18 sierpnia 2017, 19:56
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacja randkowa, badoo, czat, wideo rozmowy

Z różnych względów aplikacje randkowe nie oferują swoim użytkownikom możliwości przeprowadzania wideorozmów. Trend ten przełamało właśnie Badoo. Od teraz prócz możliwości czatu tekstowego użytkownicy Badoo mogą również wykorzystywać kamery w swoich smartfonach, by lepiej poznawać swoje sympatie.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Funkcja została wdrożona globalnie wraz z ostatnią aktualizacją aplikacji. By móc odbyć wideorozmowę z drugim użytkownikiem, należy najpierw wymienić nim przynajmniej jedną wiadomość. Ma to pomóc w uniknięciu spamu związanego z masowymi połączeniami od nieznajomych. Według Badoo wideoczat ma same zalety - pozwala ludziom sprawdzić, czy osoba, z którą się konwersuje jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje. Nieśmiałym użytkownikom pomoże też przełamać pierwsze lody jeszcze przed właściwą randką w rzeczywistości. Funkcja jest oczywiście opcjonalna - nikt nie zmusi nas do odbierania rozmów. Nie musimy też za nią płacić.

1Wideorozmowy pozwolą zbliżyć nowo poznanych ludzi
 

Jeden z największych rywali Badoo, Tinder, w lutym 2017 roku kupił aplikację Wheel do prowadzenia wideorozmów i choć wiele osób przypuszczało, że jest to krok do wdrożenia podobnej funkcjonalności w swoim oprogramowaniu, nic takiego się nie stało. Najprawdopodobniej twórcy randkowych aplikacji obawiają się, że wideoczat przyciągnie do społeczności osoby, które będą korzystać z niego w niewłaściwy sposób. Popularnością wśród panów prezentujących swoje "wdzięki" cieszy się chociażby Chatroulette - największa aplikacja do prowadzenia wideokonferencji z losowymi użytkownikami. Ciekawe czy teraz, gdy Badoo postawiło pierwszy krok, konkurencja pójdzie jego śladem. Jeśli nie zależy Ci na telekonferencjach proponujemy sprawdzić co dokładnie oferują inne aplikacje randkowe.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.