partner serwisu

Amazon rozdaje 40 androidowych aplikacji wartych ponad 300 zł

Amazon rozdaje 40 androidowych aplikacji wartych ponad 300 zł
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
30 października 2014, 14:59
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
amazon, amazon app store, android

Amazon to jeden z największych, jeśli nie największy sklep internetowy na świecie. Jednak pozycja lidera w kategorii sprzedawcy towarów amerykańskiej firmie nie wystarczy i od dłuższego czasu rozpycha się ona łokciami w segmencie cyfrowej dystrybucji gier i programów. Dzisiejsza promocja ma pomóc w promowaniu działu odpowiedzialnego za sprzedaż aplikacji mobilnych dzięki obniżeniu do zera cena na 40 programów, których wartość przekracza 300 zł.

Amazon od dłuższego czasu stara się konkurować z takimi gigantami na rynku cyfrowej dystrybucji jak Valve. Bardzo często pojawiające się promocje na gry konkurują z obniżonymi cenami oferowanymi w czasie wyprzedaży na platformie Steam. Od niedawna Amazon stara się konkurować także ze Sklepem Play oferując za darmo przez określony czas programy i gry przeznaczone na system Android. Dzisiejsza promocja dotyczy 40-stu aplikacji, których rynkowa wartość przekracza 300 zł. Wśród oferowanych programów znajdziemy gry oraz programy takie jak Endomondo Sports Tracker w wersji PRO.

W przeciwieństwie do promocji związanych z grami oferta nie jest ograniczona terytorialnie i skorzystać z niej mogą mieszkańcy naszego kraju, także Ci, którzy nie są zameldowani w polskiej ambasadzie w Stanach zjednoczonych ;) Lista aplikacji różni się w zależności od wybranego sklepu Amazon i do nich właśnie odsyłamy po szczegóły promocyjnych ofert.

Do dokonania zakupów potrzebne jest jedynie konto w sklepie Amazon, jednak do pobrania i zainstalowania nabytych programów konieczne będzie pobranie i zainstalowanie w smartfonie lub tablecie aplikacji Amazon Appstore, którą znajdziecie pod tym adresem.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.