partner serwisu

AirDroid 3.1.4 - widżet dla Windows, łatwiejsze przesyłanie plików i przeszukiwanie SMS-ów

AirDroid 3.1.4 - widżet dla Windows, łatwiejsze przesyłanie plików i przeszukiwanie SMS-ów
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
1 sierpnia 2015, 12:40
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
airdroid, android, mac, os x, pisanie sms-ów na pc, przesyłanie plików z komputera na smartfon, smsy na komputerze, windows, windows 10

AirDroid to bardzo przydatna aplikacja pozwalająca posiadaczom komputerów działających pod kontrolą systemów Windows i OS X na połączenie ich ze smartfonami z zainstalowanym Androidem. Wydana własnie aktualizacji AirDroid do wersji 3.1.4 dodaje do programu kilka ciekawych funkcji, takich jak poręczny widżet, łatwe przesyłanie plików z menu kontekstowego czy przeszukiwanie zapisanych na telefonie SMS-ów. 

To istny funkcjonalny kombajn - AirDroid - opisywaliśmy dokładnie już w kwietniu. Aplikacja już wtedy zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, opublikowana właśnie wersja AirDroid 3.1.4 tylko je potęguje. Jednym z ciekawszych funkcji w tytułowym programie jest możliwość łatwego przesyłania danych z komputera na smartfon. Użytkownik musi jedynie otworzyć okno aplikacji i przeciągnąć na nie wybrany plik. W najnowszej wersji mechanizm ten został jeszcze bardziej uproszczony dzięki dodaniu do menu kontekstowego dostępnego pod prawym przyciskiem myszy pozycji pozwalających na szybkie przesłanie plików do wybranych urządzeń.

Użytkownicy mogą także korzystać z przeznaczonego dla systemów Windows poręcznego widżetu wyświetlanego na pulpicie i pozwalającego na wykonani tej czynności bez konieczności wywoływania aplikacji z zasobnika systemowego. 

Nowości doczekała się także wariant przeznaczony dla komputerów Mac. W wersji AirDroid 3.1.4 dla systemów OS X odświeżono wygląd aplikacji przypiętej do górnego panelu i dodano do niej zakładki. Wspólną dla obu platform nowością jest możliwość przeszukiwania SMS-ów zapisanych na smartfonach z Androidem z poziomu aplikacji zainstalowanej na komputerze. 

PobierzAirDroid

Najnowszą wersję programu AirDroid dla Windows i OS X możecie już pobierać z naszej bazy plików, a klienta usługi przeznaczonego dla systemu Android znajdziecie jak zawsze w sklepie z aplikacjami Google Play.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.