partner serwisu

ALLPlayer 7.0 - nowa wersja wszechstronnego odtwarzacza multimedialnego

ALLPlayer 7.0 - nowa wersja wszechstronnego odtwarzacza multimedialnego
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
7 grudnia 2016, 14:06
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
allplayer, odtwarzacz filmów, odtwarzacz z kodekami

ALLPlayer doczekał się kolejnej aktualizacji. Zaprezentowana dziś wersja oznaczona numerem 7 wprowadza do programu szereg nowości i sprawia, że aplikacja będzie używać mniej zasobów systemowych. Do programu dodano także aktualne wersje wszystkich kodeków audio wideo oraz poręczną wyszukiwarkę filmów.

ALLPlayer to polski odtwarzacz plików multimedialnych. Program znany jest przede wszystkich użytkownikom komputerów osobistych, ale dostępny jest także w wersji na Androida, a jeszcze w grudniu tego roku zostanie udostępniony w wariancie przeznaczonym dla iOS. Zaprezentowany dziś ALLPlayer 7.0 to szereg usprawnień w aplikacji. To, co najważniejsze dla zdecydowanej większości użytkowników to zintegrowane z programem aktualne wersje wszystkich kodeków audio-wideo, dzięki czemu aplikacja będzie w stanie odtworzyć niemal każdy film, także 4K, UltraHD i WebM.

ALLPlayer 7.0

Z ALLPlayer 7.0 zintegrowano także poręczną wyszukiwarkę filmów. Wystarczy wpisać w aplikacji tytuł produkcji, a program zajmie się przeszukiwaniem usług strumieniujących materiały wideo w poszukiwaniu interesującej nas pozycji. ALLPlayer 7.0 potrafi także odnaleźć napisy do filmów w bazach usług Napisy24, Napiprojekt oraz Opensubtitles.org. Opisywana aktualizacja to także poszerzona oferta internetowych stacji radiowych pozwalających na słuchanie najróżniejszych gatunków muzyki.

W najnowszej wersji ALLPlayera producent zadbał także o usprawnienie mechanizmów sterowania aplikacją. Menu wzorowane na programach przeznaczonych dla urządzeń mobilnych sprawia, że obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Najnowszą wersję programu możecie pobierać już ze strony producenta

2016.12.07, 14:27
Zainstalowałem. Fajna wersja. Polecam!
andmat36
2016.12.19, 18:46
A ile kosztują kodeki do tego programu ? Gdyż w innych tego typu programach są darmowe i producent nie bombarduje co miesiąc aktualizacja gdy jakiś kodek ma akurat zmieniony numer i zostanie zgłoszony do biblioteki. Właśnie temu nastąpił silny odpływ użytkowników . Zachłanność jest nie mile widziana. Wystarczy popatrzeć jak pracują inne odtwarzacze.