partner serwisu

AIDA64 dla iOS, Windows Phone i Windows 10 Mobile z okazji 20. lecia aplikacji

AIDA64 dla iOS, Windows Phone i Windows 10 Mobile z okazji 20. lecia aplikacji
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
9 czerwca 2015, 00:24
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aida64, ios, ipad, ipad touch, iphone, microsoft, windows, windows 10 monile, windows phone

Z okazji 20. lecia obecności na rynku aplikacji AIDA64, firma FinalWire postanowiła uzupełnić wersje swojej aplikacji informującej o komponentach wchodzących w skład komputerów, smartfonów i tabletów. Od dziś także użytkownicy systemów operacyjnych iOS, Windows Phone oraz Windows 10 Mobile będą mogli szybko i wygodnie sprawdzić co w ich urządzeniach piszczy.

AIDA64 to jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do przedstawiania szczegółowych informacji na temat komponentów znajdujących się w różnego rodzaju urządzeniach, a także dotyczących oprogramowania na nich zainstalowanego. Program swój sukces zawdzięcza bardzo rozbudowanym, jednak przedstawionym w czytelny sposób danym dotyczącym takich części składowych komputerów i urządzeń mobilnych działających pod kontrolą Androida jak procesor, pamięć RAM, płyta główna, karta graficzna i wielu innych. Z okazji 20. lecia obecności aplikacji AIDA64 na rynku, jej producent - firma FinalWire - ogłosił wydanie wersji programu przeznaczonych dla urządzeń z iOS i Windows Phone. Pozwoli to ich użytkownikom w szybki i czytelny sposób sprawdzić komponenty znajdujące się wewnątrz iPhone'ów, iPadów, iPodów Touch oraz smartfonów i tabletów z mobilnym systemem Microsoftu. W obu przypadkach wygląd aplikacji został zaprojektowany tak, żeby jak najlepiej wpasować się w interfejs systemów operacyjnych, na których będzie uruchamiana. 

 

Aplikacja AIDA64 dla iOS wymaga systemu operacyjnego w wersji 7.0 lub nowszej, a w przypadku Windows Phone konieczne jest posiadanie wariantu 8.1 lub Windows 10 Mobile Preview. W drugiej połowie tego roku AIDA64 ma zostać wydana jako uniwersalna aplikacja Windows, co pozwoli na jej uruchomienie na komputerach, smartfona i tabletach działających pod kontrolą Windows 10, a także na konsoli Xbox One oraz goglach rozszerzonej rzeczywistości HoloLens. Aplikację AIDA 64 dla iOS i Windows Phone może już pobierać za darmo ze sklepów z aplikacjami przeznaczonymi dla waszych platform mobilnych lub z naszej bazy programów.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.