partner serwisu
Tomasz KurzakAktualności26 kwietnia 20163590

Facebook pracuje nad samodzielną aplikacją do obsługi aparatu. Tak wynika z raportu opublikowanego przez The Wall Street Journal. Gazeta powołuje się na anonimowe źródła, które sugerują, że tworzony własnie program ma zachęcić użytkowników do dzielenia się zdjęciami, filmami oraz transmisjami na żywo za pomocą portalu społecznościowego Marka Zuckerberga.

Maciej GajewskiAktualności21 września 20173520

Krążące od wczoraj plotki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Google wydał właśnie ponad miliard dolarów, by przejąć znaczną część działu mobilnego firmy HTC. Ta jednak nadal zamierza produkować telefony.

Tomasz KurzakAktualności7 czerwca 20163520

Najpopularniejszy portal społecznościowy w internecie pracuje z firmą Blizzard nad rozwiązaniem mającym być konkurencją dla serwisów Twitch oraz YouTube Gaming. Dzięki rozwijanej nowości pozwalającej na strumieniowanie gier, już niedługo obejrzysz na Facebooku jak znajomi graja w Overwatch.

Sylwia ZimowskaAktualności25 września 20173430

Twitter Lite to odchudzona wersja popularnego serwisu społecznościowego, która pozwoli zaoszczędzić dane internetowe i skorzystać z aplikacji także w miejscach z gorszym zasięgiem sieci. Oprogramowanie udostępniono już na Filipinach, a wkrótce powinna ruszyć także jego globalna wersja.

Tomasz KurzakAktualności10 maja 20163420

O planach wejścia na rynek wideo przez jedną z najpopularniejszych usług strumieniowania muzyki pierwszy raz pisaliśmy niemal dokładnie rok temu. Dziś okazuje się, że w szwedzkiej usłudze oprócz oferowanych obecnie materiałów wideo tworzonych przez partnerów zagości także 12 oryginalnych serii traktujących o muzyce i szeroko pojętej popkulturze.

Paweł KrzyżanowskiAktualności15 września 20173330

Facebook uruchomia swoje najnowsze narzędzie. Crysis Response stanowi centrum wszystkich narzędzi bezpieczeństwa najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie.

Tomasz KurzakAktualności24 maja 20163310

Twitter zdecydował się na wprowadzenie zmian do limitu 140 znaków w pojedynczym poście. Już niedługo wszyscy będziemy mogli powiedzieć więcej i nie martwić się o każdy używany znak w publikowanych na tym portalu społecznościowym postach. Jednak do całkowitego zniesienia limitu pozostała długa droga.

Paweł KrzyżanowskiAktualności13 września 20173270

Aplikacja taksówkowa mytaxi dostała dziś bardzo ważne uaktualnienie. Wiąże się ono z wprowadzeniem na terenie Warszawy pilotażowego programu pozwalającego na współdzielenie przejazdu, a co ważniejsze także opłaty za kurs. Poznajcie mytaxi match.

Sylwia ZimowskaAktualności12 września 20172770

Portal Marka Zuckerberga stawia duży nacisk na materiały wideo. Te potrafią jednak kosztować użytkowników spore ilości danych pakietowych. Na szczęście już niedługo ten problem będzie można rozwiązać usługą Instant Video, która jest już testowana przez mieszkańców USA.