partner serwisu
Krzysztof PojawaAktualności5 marca 201415990

Do premiery najnowszej aktualizacji mobilnego systemu operacyjnego Microsoftu, Windows Phone 8.1 - pozostało jeszcze kilka tygodni, ale już teraz pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących jednej z największych zmian w systemie, czyli asystenta głosowego, zwanego Cortana.

Krzysztof PojawaAktualności5 marca 201437560

Przesyłanie w sieci dużych ilości plików zawsze było nie lada problemem. Z pomocą przychodzi tu usługa WeTransfer, pozwalająca na przesyłanie dużych ilości danych.

Krzysztof PojawaAktualności5 marca 201418870

Kilka dni temu użytkownikom Windowsa zabrany został dostęp do komputerowo-tabletowej wersji popularnej facebookowej aplikacji Messenger. Jak tłumaczył zarząd największego na świecie serwisu społecznościowego - celem firmy jest skupienie się na komunikacji i wiadomościach mobilnych. Jakby na potwierdzenie tych słów dziś w Sklepie Windows pojawiła się wersja Messengera przeznaczonych dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Phone.

Krzysztof PojawaAktualności26 lutego 201419610

W pełni funkcjaonalne systemy bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych opracowywane przez McAfee są już dostępne całkowicie za darmo dla użytkowników sprzętu działającego pod kontrolą systemów operacyjnych Android i iOS.

Krzysztof PojawaAktualności21 lutego 201413120

Minął już ponad rok od kiedy zespół VideoLAN zakończył kickstarterową kampanię zbierania funduszy na stworzenie przeznaczonej dla Windows 8, Windows 8 RT i Windows Phone 8 wersji popularnego odtwarzacza multimediów, VLC Media Playera. Jednak dopiero teraz zaczęły pojawiły się pierwsze konkretne informacje sugerujące, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się pierwszej oficjalnie dostępnej wersji aplikacji.

Krzysztof PojawaAktualności21 lutego 2014646080

Nie przebrzmiały jeszcze echa zmiany nazwy chmurowej usługi udostępnianej przez Microsoft ze SkyDrive na OneDrive, a już gigant z Redmond przygotował nam premierę nowej nazwy. Tym razem Office Web Apps, czyli dostępne z poziomu przeglądarki internetowej aplikacje pakietu biurowego Office, zastąpione zostały przez Office Online.

Łukasz KruczkowskiAktualności18 grudnia 2013242701

Microsoft, właściciel komunikatora Skype postanowił sprawić swoim użytkownikom mały prezent, oferując darmowy pakiet Premium na okres 12 miesięcy.

Bartosz WoldańskiAktualności21 listopada 2013190441

Wraz z dniem 20 grudnia 2013 roku program Winamp przestał być oficjalnie wspierany i rozwijany przez firmę AOL, właściciela Nullsoft, twórców tego legendarnego odtwarzacza plików multimedialnych.

Adam KwiatkowskiAktualności26 września 2013197700

Lato i wakacje sprzyjają zapominaniu, a niewiele jest równie łatwych do zapomnienia rzeczy jak szkolna wiedza. W trakcie wakacji nieprzydatna, ulatuje z pamięci znacznie szybciej, niż trwa jej zapamiętanie i zrozumienie.