partner serwisu

3 GB internetu za darmo od Orange za zwycięstwo reprezentacji Polski

3 GB internetu za darmo od Orange za zwycięstwo reprezentacji Polski
Autor:
Maciej Gajewski
Data publikacji:
5 września 2017, 16:35
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
internet mobilny, internet za darmo, orange

Wczorajszy mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zakończył się pomyślnie dla naszej reprezentacji. Sieć Orange świętuje to zwycięstwo dając swoim klientom tyle gigabajtów danych, ile bramek strzelili polscy piłkarze.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Takie promocje nam się podobają. We wczorajszym meczu z Kazachstanem polska reprezentacja piłki nożnej strzeliła przeciwnikowi trzy gole, tym samym zamazując złe wrażenie jakie po sobie pozostawili po feralnym meczu z reprezentacją Danii. Sieć komórkowa Orange kontynuuje zapowiedzianą promocję i oferuje swoim klientom tyle gigabajtów dodatkowych danych, ile bramek strzelili nasi rodacy. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że kontrowersyjna decyzja łotewskiego sędziego podczas meczu zaszkodziła nie tylko najwierniejszym kibicom piłki nożnej.

Darmowy Internet od Orange

 

Dodatkowe gigabajty nie są jednak przyznawane automatycznie. Należy się samodzielnie zgłosić po ich odbiór, a na dodatek mamy na to dodatkowy czas. By otrzymać ten jednorazowy, trzygigbajtowy prezent należy wysłać z karty SIM należącej do sieci OrangeSMS na numer 277 (koszt wedle naszej taryfy, jak za zwykłego SMS-a) o treści BRAWOPOLACY. Radzimy nie zwlekać, po darmową paczkę możemy się zgłaszać do końca czwartku. Wspomniane 3 GB będą dla nas dostępne przez 5 dni. Jeżeli ich nie wykorzystamy przez ten czas, te – niestety – przepadają. Nie ma jednak na co się złościć, wszak to nadal bardzo atrakcyjny prezent.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.