partner serwisu

100 GB na Dysku Google dla posiadaczy urządzeń HTC

100 GB na Dysku Google dla posiadaczy urządzeń HTC
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
14 listopada 2014, 12:41
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
cloud, dysk google, dysk w chmurze, google, google drive, htc, htc sense

Na początku września firmy HTC oraz Google nawiązały współpracę, która miała na celu wzajemne promowanie usług i produktów. Najnowszy etap tej kooperacji ruszył w listopadzie i oferuje użytkownikom urządzeń HTC bezpłatną możliwość powiększenia przestrzeni dyskowej na Dysku Google do 100 GB.

O usługach dysków w chmurze można powiedzieć tyle samo dobrego jak i złego, ciężko jednak oprzeć się myśli, że użytkownicy dobrowolnie zrezygnują z ich korzystania. Łatwa synchronizacja danych między urządzaniami i tak samo proste udostępnianie plików w dużym stopniu ułatwia nam życie. Tym, co obecnym użytkownikom dysków w chmurze może doskwierać najbardziej jest ograniczona przestrzeń na dane w darmowych wariantach tych usług. Na przeciw tym potrzebom z początkiem listopada wyszły firmy HTC i Google, które na mocy wrześniowego porozumienia oferują swoim użytkownikom 100 GB przestrzeni na dane w usłudze Dysk Google. Promocją objęte są wszystkie urządzenia HTC wyposażone w interfejs Sense 5.5 lub nowszy. Żeby skorzystać z tej oferty użytkownik musi posiadać konto Google, uruchomić zainstalowaną na smartfonie aplikację Dysk Google, kliknąć przycisk "Zrealizuj" i postępować zgodnie z wyświetlanymi poleceniami. Dodatkowe miejsce w usłudze firmy z Mountain View dostępne będzie dla użytkowników przez dwa lata. Poniżej znajduje się lista wszystkich urządzeń objętych promocją:

  • HTC One (M8), HTC One (E8), HTC One Mini 2, HTC Butterfly 2 (+100 GB na dwa lata)
  • HTC Desire EYE, HTC Desire 820, HTC Desire 820q, HTC Desire 816, HTC Desire 610, HTC Desire 612, HTC Desire 620, HTC Desire 620 Dual SIM i HTC Desire 510 (+100 GB na dwa lata)
  • HTC One max (+100 GB na dwa lata)
  • Po udostępnieniu uaktualnienia do wersji HTC Sense 5 lub nowszej i Sense 6 dla niektórych modeli HTC z 2013 r., w tym HTC One, HTC One Dual SIM, HTC Butterfly S, HTC One Mini HTC Desire 500, HTC Desire 600 i HTC Desire 601 (+25 GB na dwa lata).
2014.11.16, 22:41
Ja mam pomysł dla google drive czyli za 10 lat korzystania z dysku google dać tym klientom 100GB pamięci i by nikt z dysku google nie rezygnował