partner serwisu

liteCam HD 5.0.0.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
36,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
1390
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana aplikacja do przechwytywania obrazu pulpitu (z możliwością nagrywania obrazu z gier). Umożliwia dodanie dźwięku systemowego i/lub z mikrofonu, obrazu kamerki, adnotacji czy rysowanie podczas nagrywania.

liteCam HD to aplikacja do przechwytywania obrazu pulpitu, oraz dźwięku. Umożliwia również nagrywanie obrazu z gier, choć dedykowaną do tego celu jest aplikacja liteCam Game.

Główne cechy programu:

  • Nagrywanie obrazu HD
  • Najważniejsze funkcje (w tym wskazywanie obszaru i nagrywanie) zlokalizowane w głównym oknie
  • Wsparcie do sprzętowego kodowania wideo (NVIDIA CUDA, AMD APP, Intel Quick Sync)
  • Możliwość zapisu  w formacie H.264 w kontenerze MP4
  • Możliwość zapisu z użyciem własnego bezstratnego kodeka wideo RSCC (Rsupport Screen Capture Codec), który charakteryzuje się wysokim stopniem kompresji i dużą prędkością kodowania.
  • Możliwość dodania obrazu z kamerki internetowej w trybie picture-in-picture (obraz w obranie)
  • Dodawanie adnotacji i możliwość rysowania w trakcie nagrywania
  • Możliwość wykonywania zrzutów ekranu
  • Bezpośrednie przesyłanie wideo do YouTube

liteCam HD umożliwia nagrywanie wideo do 30 klatek na sekundę (60 klatek na sekundę dla gier). Podczas nagrywania możliwe jest dodanie kursora myszy, oraz efektów z nim związanych (np. kliknięcie lewym przyciskiem). Ponad to wideo może zostać opatrzone tytułem, napisami końcowymi i logo.

Aplikacja posiada wbudowany system programowania nagrywania o określonych godzinach, oraz możliwość wyłączenia komputera po zakończonym nagrywaniu. Dodatkową funkcją jest możliwość wypakowania z plików wideo dźwięku i zapisania go do osobnego pliku.

Aplikacja może nagrywać w jednym z trzech trybów – wideo + audio, tylko wideo i tylko audio. Obszar nagrywania może być wybrany bezpośrednio z głównego okna przeciągając rogi aplikacji. Menu udostępnia jednak kilka dodatkowych ustawień – poza predefiniowanymi rozdzielczościami także możliwość wybrania własnej rozdzielczości, wskazania okna czy programu do nagrywania, lub przechwytywanie pełnego ekranu.

liteCam HD posiada szereg dodatkowych opcji konfiguracyjnych, wśród których znajduje się m.in. możliwość wybrania źródła dźwięku, ustawienia formatu audio i wideo, opcje tytułu, napisów, logo, skrótów klawiaturowych i inne.

Uwaga: Aby możliwe było nagrywanie dźwięku w formacie MP3, konieczne jest pobranie kodeka Lame MP3 encoder i umieszczenie pliku dll z archiwum w folderze aplikacji.

Uwaga: Wersja darmowa aplikacji dodaje własny znak wodny, ale jest to jej jedyne ograniczenie (poza faktem, ze może być używana jedynie do celów prywatnych).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.