partner serwisu

iFree Skype Recorder 6.0.15

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
1,01 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
178
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta, ale skuteczna (i darmowa) aplikacja do nagrywania rozmów skype (tylko dźwięk) i automatycznego odpowiadania na chacie.

iFree Skype Recorder to prosta i darmowa aplikacja pozwalająca na nagrywanie rozmów prowadzonych przez Skype. Charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem i jedynie potrzebnymi opcjami w głównym oknie. Pozostałe opcje i ustawienia dostępne są z menu ustawień.

Aplikacja może startować wraz z uruchomieniem systemu (także z opcją ukrycia w zasobniku systemowym), pozwala na włączenie pokazywania jej okna przy rozpoczęciu i zakończeniu połączenia, czy automatyczne otwieranie historii nagrań.

Nagrywanie rozmów może odbywać się automatycznie lub ręcznie, może być pauzowane w trakcie nagrywania lub całkowicie przerywane. Nagrywany może być dźwięk pochodzący od obu stron rozmowy, tylko lokalny lub tylko zdalny. Wśród parametrów rejestrowanego dźwięku znajduje się opcja nagrywania w mono lub stereo (w tym w trybie joint stereo kodeka MP3). Możliwa jest zmiana rozdzielczości dźwięku od 32 do 256 kbit/s, oraz częstotliwości próbkowania od 16 do 48 kHz. Rozmowy zapisywane są w plikach MP3, a aplikacja umożliwia wskazanie folderu zapisu.

Dodatkowo iFree Skype Recorder pozwala na automatyczne odpowiedzi na czacie w przypadku zalogowania się do sieci lub w dowolnym statusie nieobecności (niedostępny, nie przeszkadzać, z dala od klawiatury, itd.).

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.