partner serwisu

iCloud Control Panel 1.0.1.29

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
39,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1723
Średnia ocena:
Twoja ocena:

iCloud to nowa usługa firmy Apple, która umożliwia przechowywanie muzyki, zdjęć, aplikacji, kontaktów, kalendarzy i innych elementów w chmurzę, oraz ich bezprzewodowe przesyłanie do wszystkich posiadanych urządzeń z systemem iOS 5 oraz komputerów.

Każdy użytkownik otrzymuje za darmo 5GB przestrzeni w chmurze na przechowywanie swoich zdjęć, kontaktów, dokumentów ebooków, danych osobistych, muzyki i kalendarzy. Co ważne, wszystkie materiały muzyczne, programy telewizyjne, poczta, aplikacje i książki zakupione przez iTunes nie wliczają się do tego limitu, co pozwala na dostęp nawet olbrzymich zasobów, bez potrzeby płacenia za powiększanie limitu. iCloud jest zintegrowany z systemami iOS 5 i OS X Lion 10.7.2, co powoduje, że synchronizacja danych jest łatwa i automatyczna oraz pozwala na wykonanie kopii bezpieczeństwa dowolnych danych.

Wprowadzenie iCloud docenią użytkownicy przenośnych urządzeń firmy Apple, gdyż będą mogli bezprzewodowo pobierać zakupione przez iTunes utwory, bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera. W przypadku zdjęć, te wykonane na jednym urządzeniu będą automatycznie widoczne na pozostałych naszych urządzeniach, bez konieczności przeprowadzania synchronizacji. Posiadacze komputerów Mac będą mogli teraz łączyć się przez internet ze swoim komputerem przy pomocy urządzeń przenośnych, uzyskując dostęp do zasobów komputera oraz możliwość sterowania ekranem.

Jeśli chodzi o komputery z systemem Windows, dzięki iCloud Control Panel możliwa będzie synchronizacja poczty, kontaktów, kalendarza i zadań z programu Microsoft Outlook, ulubionych stron z przeglądarek Apple Safari oraz Internet Explorer, oraz zdjęć. Program działa w tle, ukrywając się w zasobniku systemowym.

Uwaga: korzystanie z iCloud wymaga połączenia z internetem; przy pierwszym użyciu iCloud, należy zarejestrować konto w usłudze iCloud na urządzeniu iPhone, iPad i iPod touch z systememt iOS 5 lub na komputerze Mac z systemem OS X Lion 10.7.2.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.