partner serwisu

iCare Data Recovery Free 7.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
3,83 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
1556
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Oprogramowanie, dzięki któremu możliwe będzie odzyskanie skasowanych plików. Umożliwia odzyskanie plików z uszkodzonych lub niewidocznych partycji. Współpracuje z prawie każdym nośnikiem danych.

iCare Data Recovery umożliwia odzyskanie utraconych (np. w wyniku awarii systemu operacyjnego, działania wirusa, awarii napędu) lub skasowanych plików, oraz plików ze skasowanych, uszkodzonych lub utraconych partycji. Pozwala na odzyskanie wielu rodzajów plików w tym dokumenty, wiadomości email, pliki wideo i audio, zdjęcia i inne.

Aplikacja współpracuje z praktycznie każdym urządzeniem, które w systemie operacyjnym widoczne jest jako napęd. Wśród obsługiwanych urządzeń znajdują się między innymi:

  • twardy dysk (HDD)
  • napęd SSD
  • pendrive
  • karta pamięci
  • smartfon
  • telefon komórkowy
  • nośniki optyczne (CD/DVD/BD)

iCare Data Recovery potrafi przeszukać cały napęd w poszukiwaniu utraconych partycji. Potrafi odzyskać dane z partycji, które są niewidoczne np. w wyniku działania złośliwego oprogramowania, które zostały usunięte, utracone, sformatowane, lub widoczne jako partycje RAW. O ile to możliwe, odzyskiwane pliki zapisywane są z pełną nazwą i ścieżką dostępu. Opcja dokładnego skanowania umożliwia przeskanowanie całego obszaru napędu w poszukiwaniu plików.

Program może zostać uruchomiony w jednym z trzech trybów – odzyskiwania wszystkich plików, muzyki lub wideo. Od dokonanego wyboru będzie zależał czas skanowania. Po ukończeniu skanowania, pliki wyświetlane są w postaci pogrupowanej według typu, co ułatwia odnalezienie tych poszukiwanych.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.