partner serwisu

ffdshow 1.3.4531

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,55 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2388
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bogaty pakiet filtrów, umożliwiający odtwarzanie filmów oraz muzyki zapisanych w wielu różnych formatach.

ffdshow służy do dekodowania (czyli odczytu) materiału filmowego i dźwiękowego. Dzięki niemu można odtworzyć różne typy plików multimedialnych na komputerze, który nie posiada zainstalowanych odpowiednich kodeków. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wolniejszego sprzętu, który miałby problemy z płynną obsługą nowoczesnych standardów kodujących.  Dzięki ffdshow obraz oraz dźwięk są odtwarzane czysto i bez zakłóceń oraz przekłamań.

Do obsługiwanych formatów filmowych należą m.in. pliki MPEG-4 (w tym zakodowane w XviD, 3vix i Divx), Flash Video, H.263, VP6, H.264/AVC, Theora, .WMV. Wśród dekodowanych dźwięków znajdują się m.in. pliki .MP3, .AAC, .AC3, .DTS, .WMA, .FLAC, Vorbis oraz .PCM.

W skład pakietu wchodzą dekoder DirectShow i kodek VFW. Służą one do szybkiego dekodowania materiału audio i video zapisanego w różnych formatach. Na wyświetlany obraz można nałożyć jeden z wielu dostępnych filtrów, odpowiedzialnych m.in. za ostrość, nasycenie kolorów, kontrast, jasność oraz usuwanie szumów. Dodatkowo można wyświetlać napisy do filmu oraz wykonywać zrzuty ekranu. Program posiada też możliwość przetwarzania strumieni audio przy pomocy takich filtrów jak m.in. korektor graficzny, normalizacja głośności, dekoder Dolby, opóźnienie czy DSP Winamp'a. Warto dodać, że ffdshow obsługuje przesył dźwięku przez wyjście SPDIF.

ffdshow

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.