partner serwisu

ePortfel 3.7.6

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
37,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
337
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami. Możemy za jej pomocą m.in. kontrolować nasze rachunki bankowe, opisywać nasze transakcje, a także sporządzać terminarz finansowy. 

Po uruchomieniu programu zostaniemy poproszeni o stworzenie nowej bazy danych. służącej do zarządzania naszymi rachunkami. W tym miejscu możemy zdefiniować m.in. jakie waluty znajdą się w naszym budżecie. Po skonfigurowaniu podstawowych opcji można przejść do właściwego korzystania z programu.

ePortfel

Aplikacja oferuje różnorodne możliwości – użytkownik może m.in. prowadzić ewidencję oraz zarządzać kontami bankowymi i gotówkowymi, pobierać z internetu notowania walut i papierów wartościowych, zarządzać swoimi transakcjami oraz rozliczeniami, tworzyć terminarz, w którym będą zawarte wszystkie najważniejsze terminy, a także pobierać podstawowe wyciągi i raporty z usług bankowości elektronicznej dla kont z wybranych banków (obsługiwane są Alior Bank, BGŻ, BPH, BZ WBK, Citibank, Eurobank, ING Bank, Lukas Bank, mBank, Millennium, Pekao SA, PKO BP). Dostępne narzędzi pozwalają też na planowanie i analizę stanu finansów w przyszłości, a także na tworzenie rozmaitych raportów i zestawień, dotyczących naszych finansów (mogą zostać one wyeksportowane do formatu .HTML, .PDF i .XLS).

ePortfel

Uwaga: do uruchomienia programu niezbędne jest zainstalowanie bibliotek Java Runtime Environment

Uwaga: do korzystania z programu niezbędne jest założenie darmowego konta na stronie producenta i pobranie stamtąd numeru licencji, wpisywanego przy pierwszym uruchomieniu aplikacji

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.