partner serwisu

e-Radio 1.0.0.44

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,08 MB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1363
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, służąca do odsłuchiwania stacji radia internetowego. Dodatkowo umożliwia nagrywanie interesujących nas audycji i utworów.

Obsługa programu jest nieskomplikowana i nie powinna sprawić nikomu żadnych trudności, zaś dzięki jego „lekkości” nikt nie będzie musiał martwić się o nadmierną konsumpcję zasobów systemowych przez e-Radio.

Aplikacja pozwala na odbiór wielu różnorodnych (zwłaszcza pod kątem odtwarzanych w nich gatunków muzycznych – posłuchać możemy m.in. disco polo, bluesa, folku, jazzu, rocka, poezji śpiewanej czy też muzyki ludowej) internetowych stacji radiowych. Istnieje możliwość samodzielnego dodawania kolejnych stacji – wystarczy znać ich adres URL. Można je potem przydzielić do jednej z już istniejących na ogólnej liście grup lub też stworzyć własną (co z pewnością przyda się, gdy np. w rozmaitych „zakamarkach” internetu poszukujemy stacji odtwarzających specyficzny typ muzyki). Podczas odtwarzania wyświetlane są takie informacje, dotyczące aktualnie odgrywanego utworu, jak jego tytuł, wykonawca oraz jakość transmisji (wyrażona w kilobitach na sekundę – kb/s). Przydatną funkcją aplikacji jest możliwość nagrywania odsłuchiwanych audycji (są one zapisywane w formacie .MP3, w jakości takiej, jaka jest oferowana przez daną stację).

e-Radio

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.